Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Kwantowa rzeczywistość - dr Danuta Adamska-Rutkowska
Przekłamane przekazy chrześcijaństwa - Igor Witkowski
Instrukcje przebudzenia - Igor Witkowski
Produkt dnia
Ślady palców bogów
Ślady palców bogów
59,80 zł 28,00 zł
egz.
Nowe zagadki archeologii
Nowe zagadki archeologii
29,80 zł 12,90 zł
egz.

Antyduchowość. Przestroga na czas wielkich przemian

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 35,00 zł 35.00
quantity egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Jest to powieść uzupełniająca 2, 8 i 10 tom "Instrukcji przebudzenia". Została ona oparta na rzeczywistych epizodach i nawiązuje do autentycznych postaci. Część powieściowa została uzupełniona obszernym aneksem faktograficznym i dokumentacją ilustracyjną z opisanej epoki.
 
Całość stanowi ujawnienie NAPRAWDĘ SZOKUJĄCEJ karty z historii chrześcijaństwa, a przy tym PRAKTYCZNIE NIEZNANEJ, bo w polskich źródłach sprawy te były opisywane tylko w zdawkowych wzmiankach. Książka poświęcona jest wybranym aspektom funkcjonowania tzw. Państwa Kościelnego w XVIII wieku. Już samo w sobie jest to kartą szerzej nieznaną, przy czym autor skupił się na sprawach starannie skrywanych aż do dzisiaj! Są to trzy zagadnienia: krwawe rytuały Kościoła, mające zapewnić dopływ "łaski bożej", które niczym nie ustępowały bezwzględnością Inkwizycji, przy czym realizowano je na dzieciach! Masowy charakter tego procederu usuwa daleko w cień wszystkie wątpliwe praktyki i afery Watykanu z czasów dzisiejszych! W istocie można spierać się, czy właśnie to nie stanowiło najczarniejszej karty w historii chrześcijaństwa. Jest to odsłona naprawdę STRASZNA, ale gdyby nie została ona opisana w tej książce, to nie można wykluczyć, że nadal okrywałaby ją szczelna zasłona milczenia. Drugie zagadnienie, do pewnego stopnia wiążące się z pierwszym, to źródła masonerii i Iluminatów w obrębie Watykanu. Zjawiska te zaistniały na dobre w Watykanie właśnie w okresie i w okolicznościach opisanych w tej książce. Ich wyrazem są wciąż istniejące w podziemiach bazyliki św. Piotra, niedostępne dla zwykłych ludzi pogańskie miejsca kultu, w tym... grób Lucyfera, co Watykan oficjalnie przyznał. To drugie zagadnienie wiąże się z trzecim, jaką jest osoba księcia Raimundo di Sangro. Oprócz tego, że w pewnym okresie pełnił on rolę postaci wiodącej w masonerii włoskiej, to był też geniuszem - i to znacznie ciekawszym, niż Leonardo da Vinci!
 
Książka "Antyduchowość" poza ujawnieniem nieznanej prawdy o historii religii (zgodnie z zapowiedziami Obcych dotyczącymi transformacji Ziemi), ma jeszcze jedną zaletę. Daje ona mianowicie unikalny i całkiem żywy wgląd w umysły ludzi Kościoła - z okresu ciekawego, o którym sam Kościół bardzo chciałby zapomnieć na zawsze. Daje to zarazem odsłonę mechanizmów tłumaczących wiele zjawisk współczesnych, które odegrają KLUCZOWĄ ROLĘ w czasie nadchodzących wydarzeń. Książka ta wychodzi im niejako naprzeciw. Jest to ważna prawda z tego punktu widzenia.

Dane techniczne

Autor Igor Witkowski
Data wydania 2017, luty
Numer wydania 1
Liczba stron 176
Wymiary 165 x 235 mm
Okładka miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Inni kupili również
Pochodzenie Bogów
Pochodzenie Bogów
59,80 zł 47,80 zł
egz.
Ślady palców bogów
Ślady palców bogów
59,80 zł 28,00 zł
egz.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl