Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Kwantowa rzeczywistość - dr Danuta Adamska-Rutkowska
Przekłamane przekazy chrześcijaństwa - Igor Witkowski
Instrukcje przebudzenia - Igor Witkowski
Produkt dnia

Skazani na śmierć. Inkaski ślad niedzickiej legendy

skazani_na_smierc.JPG
  • promocja
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 31,50 zł 35,00 zł 31.50
quantity egz.
dodaj do przechowalni

Opis

"Co było, minęło i nie powróci. Wiadomo, przeszłość swoim mrokiem okrywa wszystko co dobre i co złe. Ważnie i nieistotne. Osoby i wydarzenia. Miniony czas, to tajemniczy obszar w historii, gdyż nawet ta, dziejąca się na naszych oczach i zapisana na współczesnych nośnikach, obfituje w wiele nieścisłości i przekłamań. Bo wszystko zależy od jej interpretacji. A co dopiero, gdy rzecz dotyczy wcześniejszych wydarzeń i postaci, opisywanych tylko w podaniach ustnych, kronikach i pamiętnikach? I nawet jeśli wziąć pod uwagę, że i w każdym micie lub legendzie zawarta jest też ważna informacja, jak ją odróżnić od fikcji zrodzonej z pomyłek i przeinaczeń?  A jak dotąd nie dysponujemy wehikułem czasu. Czy można więc odtworzyć fakty, które miały miejsce w rzeczywistości, ale dawno temu? Okazuje się, że tak...
 
"Skazani na śmierć...", to bardzo osobisty opis niewiarygodnego śledztwa, przeprowadzonego przez autorów. Ona - jasnowidz, psychometra i medium spędzająca większość czasu w na pograniczu dwóch wymiarów, on - zawodowy dziennikarz i reporter twardo stąpający po ziemi. Dwa różne światy, które połączyła wspólna pasja  odkrywania tajemnic przeszłości. I dwa sposoby uzyskiwania informacji. Tradycyjny - dziennikarski polegający na przeczesywaniu archiwów, żmudnym czytaniu materiałów źródłowych, poszukiwaniu i przepytywaniu świadków i niekonwencjonalny - paranormalny, poprzez połączenie medium z polem informacyjnym tzw. Kroniką Akashy i zapisem energetycznym bohaterów tej historii. Poznajemy więc krok po kroku metodykę pracy obojga badaczy. Pracochłonne zbieranie materiałów archiwalnych przez reportera i wyczerpujące seansy medialne jego partnerki ze zmarłymi bohaterami opowiadającymi swoje historie. Poznajemy ich codzienne życie, osobiste przeżycia i targające nimi emocje. Jesteśmy też świadkami wstrząsających opisów odległych zbrodni. Razem z nimi odbywamy niesamowitą podróż w zapomnianą przeszłość w czasy, w których żyli, kochali i umierali.
 
Te swoiste retrospekcje uzupełniane są opisem wypraw autorów w miejsca związane z badaną historią oraz do archiwów, w których odnalezione zostały zachowane dokumenty potwierdzające informacje uzyskane z innego wymiaru.
 
Niewiarygodne? Tak, ale ten niecodzienny sojusz przysłowiowego "szkiełka i oka " z subtelnymi doznaniami i informacjami z innej rzeczywistości, odbieranymi przez medium, zaowocował, nie tylko potwierdzeniem prawdziwości legendy i osadzeniem jej w określonym miejscu i czasie, ale także pozwolił na chronologiczną rekonstrukcję autentycznych wydarzeń, które diametralnie zmieniły jej fabułę"

Autor: Grzegorz Szymański, Tamara Jermakowa-Szymańska

Dane techniczne

Autor Grzegorz Szymański, Tamara Jermakowa-Szymańska
Data wydania 2016, Luty
Numer wydania 1
ISBN 978-83-942246-1-5
Liczba stron 170
Wymiary 165 x 235 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

Inni kupili również
Magowie bogów
Magowie bogów
59,80 zł 24,90 zł
egz.
Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna
Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna
34,90 zł 31,40 zł
egz.
Soda oczyszczona na straży zdrowia
Soda oczyszczona na straży zdrowia
22,00 zł 17,60 zł
egz.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl