Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Kwantowa rzeczywistość - dr Danuta Adamska-Rutkowska
Przekłamane przekazy chrześcijaństwa - Igor Witkowski
Instrukcje przebudzenia - Igor Witkowski
Produkt dnia
Nowe zagadki archeologii
Nowe zagadki archeologii
29,80 zł 12,90 zł
egz.
Ślady palców bogów
Ślady palców bogów
59,80 zł 28,00 zł
egz.

Uzdrawianie przez świadomość. Recall Healing. Totalna Biologia

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 210,00 zł 210.00
quantity egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Oto Leksykon wyjaśniający biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, zatytułowany Uzdrawianie przez świadomość. Recall Healing/Totalna Biologia. Jest on adresowany nie tylko do przedstawicieli środowiska medycznego, ale także – a może przede wszystkim do tych, którzy chcą wpływać na jakość swojego życia. Znajdziecie tu Państwo prawie 800 haseł opisujących konkretne schorzenia i ich genezę. A gdy uda się poznać źródło choroby – wówczas zostaje już tylko niewielki krok do uruchomienia procesu zdrowienia.

Publikacja (…) zawiera liczne i aktualne przykłady z przeprowadzonych sesji terapeutycznych mogących stanowić odniesienie do sytuacji Czytelnika. Autor przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne - pisze o tym dziele wydawca.

Przejrzysty układ książki sprawia, że jest ona unikatowym przewodnikiem po naszym wnętrzu oraz ciele spiętym przewodnią myślą, iż choroby są przejawem konfliktów, jakich doświadczamy na co dzień, w głębi swojego umysłu i swojej istoty. Czy zrozumienie tego procesu rzeczywiście umożliwia przejście - które Renaud nazywa skokiem kwantowym - na nowy poziom świadomości? To już muszą ocenić czytelnicy.

Dr GILBERT RENAUD – kanadyjski terapeuta i doradca życiowy pracujący metodą Recall Healing – uzdrawiania poprzez świadomość. Opracował autorską metodę pracy Recall Healing, ale odwołuje się również do odkryć wielu swoich poprzedników takich jak Claude Sabbah czy Ryke Geerd Hamer. Doktor biologii i specjalista w dziedzinie naturopatii oraz masażu terapeutycznego.

Profesjonalista medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie. Autor szkoleń dla lekarzy i terapeutów oraz wszystkich tych, których interesują prawa Totalnej Biologii oraz w pełni świadome życie. Prowadzi je z sukcesem na całym świecie.

Tłumacz: Aleksandra Laskowska, Maciej Witalewski

Dane techniczne

Autor Gilbert Renaud
Tłumacz Aleksandra Laskowska, Maciej Witalewski
Data wydania 2014
Numer wydania 1
ISBN 978-83-930027-8-8
Liczba stron 272
Wymiary 217 x 280 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

Inni kupili również
Ciecierzyca prażona (100g)
Ciecierzyca prażona (100g)
6,50 zł
szt.
Pasta do zębów Dabur Herbal Goździk
Pasta do zębów Dabur Herbal Goździk
14,00 zł
szt.
Pasta do zębów Dabur Herbal Neem
Pasta do zębów Dabur Herbal Neem
14,00 zł
szt.
Duchowość ciała
Duchowość ciała
29,90 zł
egz.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl