72 Imiona Boga - Technologia dla duszy

72_imiona_boga.jpg
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 50,00 zł 59,00 zł 50.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Starożytny kabalista Rav Shimon Bar Yochai opisał w Księdze Zohar rozstąpienie się Morza Czerwonego. Cud ten wydarzył się za sprawą Mojżesza a nie Boga. Bóg wyraźnie zapytał Czemu mnie o to prosisz?, dając Mojżeszowi do zrozumienia, że jego niezachwiana wiara może czynić cuda wpływając na naturę, pozwalając uciec Izraelitom przed Faraonem i egipską armią. Aby to osiagnąć, Mojżesz połączył moc pewności z duchową technologią. Posiadł formułę, która dała mu dostęp do subatomowej rzeczywistości natury.

Użyta przez Mojżesza formuła ukryta była w Księdze Zohar przez 2000 lat. Formuła ta to 72 Imiona Boga. Nie są to imiona w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, ale 72 sekwencje skomponowane z liter hebrajskich, które mają nadzwyczajną moc pokonywania praw natury w każdej jej formie (z naturą ludzką włącznie).

Mimo, że ta formuła zakodowana jest w biblijnej historii rozstąpienia się Morza Czerwonego, żaden Rabin ani ksiądz nie był świadom tego sekretu. Był on znany jedynie garstce kabalistów, którzy wiedzieli również, że we właściwym czasie formuła ta zostanie ujawniona światu.

Aby poznać moc 72 Imion oraz ich zastosowanie polecamy przeczytanie książki Yehudy Berga 72 Imiona Boga – Technologia dla Duszy. Nawet jeżeli nie mówisz i nie czytasz po hebrajsku, możesz korzystać z tej technologii i doświadczać cudów.
Teraz po 2000 lat ukrycia, współcześni poszukiwacze mogą połączyć się z tą mocą i energią, ucząc się o niej i odwołując do niej poprzez 72 Imiona Boga.

72 Imiona Boga to trzyliterowe sekwencje, które działają jak indeks ku specyficznym duchowym częstotliwościom. Patrząc na litery, zamykając oczy i wizualizując je, możesz połączyć się z tymi częstotliwościami.
72 Imiona Boga „reperują” człowieka na poziomie duszy. Mówiąc praktycznie, nie musimy już przechodzić przez ciężkie próby życiowe, ponieważ dostrajamy swoje ciało i duszę do duchowych częstotliwości, których nasze oczy nie dostrzegają.

Dane techniczne

Autor Yehuda Berg
Numer wydania 1
ISBN 978-83-89746-20-7
Liczba stron 204
Wymiary 210x210
Okładka twarda z obwolutą

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl