Akaija znak (wisiorek złoto 18kt)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 1 858,00 zł 1858.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

AKAIJA - Znak zrodzony z miłości, narzędzie uzdrawiania stworzone przy współudziale boskiej energii

Twórcą wisiorka jest holenderski artysta Wim Roskam. Historia powstania tego szczególnego znaku została opisana w „Nieznanym Świecie” nr 4/2013. Został on przekazany Wimowi w roku 2005 przez jego ukochaną Lindę, która zmarła w 2001 w efekcie choroby nowotworowej. Zanim do tego doszło, przeżyła uderzenie pioruna, które spowodowało odwrócenie spinu elektronów w jej ciele. Z tego powodu stała się niezwykle wrażliwa na wszelkiego rodzaju promieniowanie elektromagnetyczne. Doprowadziło to do nieuleczalnej choroby i w konsekwencji śmierci.

Akaija jest znakiem, który chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Potwierdziły to badania przeprowadzone przez Internationale Gesellschaft für Elektrosmog-Forschung (Międzynarodowe Stowarzyszenie Badania Elektrosmogu). Po pierwsze, chroni osoby wrażliwe na ten rodzaj promieniowania, a po drugie, uzdrawia ciało i ducha. Ułatwia nawiązanie połączenia między polem jego właściciela a polem energii kosmicznej, która oczyszcza kanały w ciele i harmonizuje cały system. Natychmiast zauważą to ludzie permanentnie zestresowani, których Akaija czasami wręcz „zmusza” do odpoczynku. Z kolei u osób chronicznie zmęczonych następuje poprawa samopoczucia.

Akaija działa także na płaszczyźnie emocjonalnej. Usuwa stare traumy, stwarza możliwość usunięcia blokad, gdyż napływająca energia po prostu je rozpuszcza. Dzieje się to zazwyczaj stopniowo i spokojnie. Czasami jednak mogą pojawić się negatywne odczucia i stany. W przypadku chorób fizycznych może wystąpić dyskomfort oraz inne tego typu doznania, np. ból w jakiejś części ciała, do której zaczęła napływać energia. Nie należy się tym przejmować, za kilka dni wszystko wróci do normy, pojawi się uczucie spokoju i poprawi się samopoczucie. Radzimy przejść przez to, aby stare wzorce i emocje zostały przepracowane i mogły odejść. Bądź jednak dla siebie wyrozumiały, słuchaj swego ciała i wewnętrznego głosu. Bądź świadom, że nosisz Akaiję, kiedy poczujesz się inaczej niż zazwyczaj. To normalny etap i niedługo minie.

Twoja Akaija jest znakiem osobistym! Dlatego nie pożyczaj jej komuś innemu, gdyż kiedy powróci do Ciebie nie będzie już działała jak przedtem.

Zazwyczaj nie wymaga ona oczyszczania z wyjątkiem przypadków kiedy jesteś narażony na bardzo silny stres psychiczny lub fizyczny, np. w czasie hospitalizacji, albo kiedy pracujesz lub przebywasz w bardzo silnym polu elektromagnetycznym. Możesz wtedy poczuć chęć odłożenia znaku. W takim przypadku włóż go pod bieżącą wodę lub umieść między rękoma i dmuchaj z całej siły. Wystarczy zrobić to dwa razy. Wielu terapeutów wykorzystuje ten sposób sprawdzając jak wpływa to na ich klientów.
W razie, gdyby Akaija pociemniała, zmieniła kolor lub sczerniała, oznacza to, że twoje ciało intensywnie usuwa energie i toksyny. W takiej sytuacji zaleca się czyścić znak częściej. Należy wziąć ściereczkę do polerowania srebra, a jeśli takowej nie posiadasz, można do tego celu użyć pasty do zębów. Fizyczne oczyszczenie znaku daje efekt oczyszczenia energetycznego.
Czasami, gdy Akaija jest przeładowana negatywną energią, możesz poczuć do niej niechęć. Oznacza to, że należy ją oczyścić. Można też umieścić znak na noc w świetle Księżyca podczas pełni.

Kiedy poczujesz się szczęśliwy ze swoją Akaiją, pomyślisz: „Gdzie ona jest?”, wtedy będziesz wiedział, że działa, że faktycznie powinieneś ją nosić.

Po zakupie znaku, jeśli chcesz, możesz poprosić swego Anioła Stróża, aby pomógł Ci aktywować Akaiję. Trzymaj ją blisko serca i wyobrażaj sobie najwyższe energie światła, które aktywują twój znak oraz oczyszczają go, jeśli jest taka potrzeba. Można to wykonywać kiedykolwiek, gdy pragniesz oczyszczenia energetycznego.

Jeśli jesteś bardzo wrażliwy na promieniowanie elektromagnetyczne, Akaija będzie często przeładowana. Jeżeli jesteś zdrowy, jedynie duże zanieczyszczenie elektromagnetyczne może spowodować taki efekt. Kiedy tak się stanie twoje pole energetyczne nie będzie dostatecznie zasilane, a znak przestanie filtrować energie, na które jesteś narażony. W efekcie możesz być zmęczony przez cały dzień i to oznacza, że trzeba zastosować jedną z metod oczyszczania.

Akaija chroni przed promieniowaniem, lecz jeśli masz już odwrócony spin elektronów w ciele, konieczne jest specjalne podejście. Wymaga to specyficznej energii, która umożliwi powrót do stanu normalnego. W takim przypadku napisz do nas na adres atelier@akaija.com (wyłącznie po angielsku), aby otrzymać więcej informacji. Jesteśmy w trakcie opracowywania procesu, dzięki któremu możesz to uczynić sam, na razie nie mamy jednak pewności czy działa on w każdym przypadku. Czasami jesteśmy w stanie to zrobić, wykorzystując fotografię danej osoby.

Akaija, jak już wspomniano, posiada certyfikat Internetionale Gesellschaft für Elektrosmog-Forschung (IGEF). W instytucie tym wykonano badania, wykorzystując w tym celu zmienność rytmu zatokowego serca. Okazało się, że znak zdecydowanie wpływa na jej poprawę. Oznacza to, że posiada on właściwość utrzymywania serca w lepszej kondycji w różnych warunkach, np. w trakcie używania telefonów komórkowych. Im większa zmienność rytmu serca, tym lepsza kondycja psychiczna i fizyczna, dzięki czemu czujemy się lepiej na wszystkich poziomach i jesteśmy zdrowsi.

WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Państwo.

Pragniemy poinformować, że wszystkie osoby, które są zainteresowane zakupem wisiorka ze znakiem AKAIJA, staną się jego posiadaczami, choć z przyczyn obiektywnych odbywa się to obecnie z pewną zwłoką. Stało się tak, ponieważ ani twórca wisiorka, holenderski artysta Wim Roskam ani my nie byliśmy przygotowani na tak dużą liczbę zamówień, które napłynęły do naszej Księgarni-Galerii tuż po ukazaniu się w czasopiśmie i Internecie publikacji poświęconej historii powstania AKAIJI. Partia wisiorków, jaką w tym momencie dysponowaliśmy, rozeszła się błyskawicznie (praktycznie w ciągu dwóch dni). Następne dostawy są już jednak w drodze i prosimy jedynie o cierpliwość, gdyż zamówienia będą sukcesywnie realizowane. Prosimy również o uwzględnienie faktu, że w tym przypadku mamy do czynienia nie z seryjnym produktem rzemieślniczym, lecz wyrobem wyjątkowym, jeśli chodzi o jego atrybuty fizyczne, duchowe i artystyczne, co wyklucza „taśmowe” wytwarzanie. Powtarzamy: każdy, kto znak AKAIJA pragnie kupić, po dotarciu do nas z Holandii kolejnych dostaw (w sprawie tej jesteśmy z Wimem Roskamem w stałym kontakcie) otrzyma go.

Termin realizacji zamówień do 30 dni, jeśli brakuje w magazynie.

Dane techniczne

Model średnica 1,9 cm, złoto 18kt

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Inni klienci kupili również
Akaija-Iloa znak (wisiorek srebro)
Akaija-Iloa znak (wisiorek srebro)

290,00 zł

egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl