Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
60,00 zł 9,90 zł
egz.
Przemiany na Ziemi jako wrota do przyszłości
Przemiany na Ziemi jako wrota do przyszłości
52,00 zł 40,00 zł
egz.
Mahabharata - Największy epos świata
Mahabharata - Największy epos świata
78,00 zł 42,90 zł
egz.
Nauka o umyśle
Nauka o umyśle
49,90 zł
egz.

Antyduchowość. Przestroga na czas wielkich przemian

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3
Producent: WIS-2

Opis

Jest to powieść uzupełniająca 2, 8 i 10 tom "Instrukcji przebudzenia". Została ona oparta na rzeczywistych epizodach i nawiązuje do autentycznych postaci. Część powieściowa została uzupełniona obszernym aneksem faktograficznym i dokumentacją ilustracyjną z opisanej epoki.
 
Całość stanowi ujawnienie NAPRAWDĘ SZOKUJĄCEJ karty z historii chrześcijaństwa, a przy tym PRAKTYCZNIE NIEZNANEJ, bo w polskich źródłach sprawy te były opisywane tylko w zdawkowych wzmiankach. Książka poświęcona jest wybranym aspektom funkcjonowania tzw. Państwa Kościelnego w XVIII wieku. Już samo w sobie jest to kartą szerzej nieznaną, przy czym autor skupił się na sprawach starannie skrywanych aż do dzisiaj! Są to trzy zagadnienia: krwawe rytuały Kościoła, mające zapewnić dopływ "łaski bożej", które niczym nie ustępowały bezwzględnością Inkwizycji, przy czym realizowano je na dzieciach! Masowy charakter tego procederu usuwa daleko w cień wszystkie wątpliwe praktyki i afery Watykanu z czasów dzisiejszych! W istocie można spierać się, czy właśnie to nie stanowiło najczarniejszej karty w historii chrześcijaństwa. Jest to odsłona naprawdę STRASZNA, ale gdyby nie została ona opisana w tej książce, to nie można wykluczyć, że nadal okrywałaby ją szczelna zasłona milczenia. Drugie zagadnienie, do pewnego stopnia wiążące się z pierwszym, to źródła masonerii i Iluminatów w obrębie Watykanu. Zjawiska te zaistniały na dobre w Watykanie właśnie w okresie i w okolicznościach opisanych w tej książce. Ich wyrazem są wciąż istniejące w podziemiach bazyliki św. Piotra, niedostępne dla zwykłych ludzi pogańskie miejsca kultu, w tym... grób Lucyfera, co Watykan oficjalnie przyznał. To drugie zagadnienie wiąże się z trzecim, jaką jest osoba księcia Raimundo di Sangro. Oprócz tego, że w pewnym okresie pełnił on rolę postaci wiodącej w masonerii włoskiej, to był też geniuszem - i to znacznie ciekawszym, niż Leonardo da Vinci!
 
Książka "Antyduchowość" poza ujawnieniem nieznanej prawdy o historii religii (zgodnie z zapowiedziami Obcych dotyczącymi transformacji Ziemi), ma jeszcze jedną zaletę. Daje ona mianowicie unikalny i całkiem żywy wgląd w umysły ludzi Kościoła - z okresu ciekawego, o którym sam Kościół bardzo chciałby zapomnieć na zawsze. Daje to zarazem odsłonę mechanizmów tłumaczących wiele zjawisk współczesnych, które odegrają KLUCZOWĄ ROLĘ w czasie nadchodzących wydarzeń. Książka ta wychodzi im niejako naprzeciw. Jest to ważna prawda z tego punktu widzenia.

Dane techniczne

Autor Igor Witkowski
Data wydania 2017, Wrzesień
Numer wydania 2 rozszerzone
ISBN 9788388259982
Liczba stron 192
Wymiary 165 x 235 mm
Okładka miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl