Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

Bliżej do Boga w tobie. Słowa Chrystusa Bożego do ludzkości, dopóki ten świat istnieje

  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 12,00 zł 18,50 zł 12.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

Poprzez Gabrielę, swoją prorokinię i orędowniczkę, Chrystus Boży w sierpniu 2005 roku w prostych, jasnych słowach objawił krótką Wewnętrzną Drogę darowaną wszystkim ludziom, którzy tęsknią za Bogiem oraz za wypełnionym, szczęśliwym życiem w wolności. Ta droga przedstawiona jest w niniejszej książce.

Słowo Boże w obecnym czasie jest największym darem niebios dla ludzi. Bóg, Odwieczny, mówi nam bezpośrednio przez Gabrielę w proroczym słowie wszystko to, co my, ludzie, powinniśmy wiedzieć. Mówi, co jest nam potrzebne, żebyśmy mogli pojąć wielkie duchowe współzależności, a także rozpoznać zjawiska występujące na tym świecie wraz z ich przyczynami, z ich przebiegiem i zawirowaniami; przedstawia, jak każdy człowiek może przez prawdziwą naukę Jezusa, Chrystusa, przez aktywne stosowanie w dniu powszednim bożych przykazań i Kazania na Górze, wkroczyć na drogę powrotną do odwiecznej ojczyzny.

Kiedy się modlisz w cichej izdebce bądź też na łonie przyrody, pamiętaj o Moich słowach: "Co chcesz, aby ci inni czynili, uczyń im najpierw". Albo też mówiąc innymi słowami: "Tego, czego nie chcesz, aby tobie uczyniono, nie czyń nikomu innemu". Zauważysz wtedy szybko, że ta wszechobejmująca prawidłowość Wewnętrznego Życia dotyczy nie tylko człowieka, lecz również zwierząt, przyrody i wszystkiego, co żyje w ziemi, na ziemi i ponad nią. Jeśli stale będziesz sobie przypominał tę wszechobowiązującą zasadę życia, twoje modlitwy staną się coraz głębsze i serdeczniejsze, gdyż będziesz przestrzegał boskiej rady: Bliżej do Boga w tobie.
Stopniowo wyłoni się też z głębi twojej istoty życzenie, żeby coraz bardziej wypełniać te modlitwy w dniu powszednim. Jeżeli to uczynisz, doznasz wewnętrznego prowadzenia do wypełnionego życia.
W umiarkowaniu i zadowoleniu, które przynosi ze sobą prawdziwe Wewnętrzne Życie, stopniowo dojrzewa kolejne życzenie. Również ono wypływa z głębi twojej rozbudzonej duszy i pobudza cię, żebyś po porannym oczyszczeniu ciała, połączył się ze Mną, z Duchem miłości w tobie, w prasednie twojej duszy, żebyś ze Mną, z Duchem Prawdy, rozpoczął swój dzień. Jeśli spełnisz również to życzenie swojej duszy, to coraz częściej podczas dnia będziesz myślał o zasadzie życia: "Tego, czego nie chcesz, aby tobie uczyniono, nie czyń nikomu innemu" - przede wszystkim wtedy, gdy wystąpią trudności w kontaktach ze współbraćmi lub kiedy w miejscu pracy pojawią się problemy, na przykład, kiedy będziesz musiał zrobić coś, co jest sprzeczne z twoimi osobistymi wyobrażeniami i ambicjami i temu podobne.

Dzień przynosi każdemu człowiekowi wiele wskazówek, często bardzo bolesnych. Jednak każda wskazówka - nawet jeśli ma przełomowe znaczenie w tym dniu, a nawet dla całego życia - zawiera w sobie informację lub odpowiedź dla tego, kogo dotyczy. Jeżeli człowiek odczuwa wzburzenie, to nie może natychmiast zgłębić, co ta sytuacja lub ta trudność mają mu do powiedzenia. Dopiero później, kiedy się uspokoi, być może wieczorem, może mu się uświadomić, co dzień mu pokazał.

Dane techniczne

Data wydania 2007
Numer wydania 1
ISBN 987-83-89460-14-1
Liczba stron 105
Wymiary 120 x 170 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl