Bóg używa szminki. Kabbalah dla kobiet

  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 31,50 zł 37,00 zł 31.50
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W książce Bóg używa szminki, kabalistka i popularna nauczycielka Kabbalah Karen Berg zabiera kobiety w historyczną podróż, odkrywając ich wyjątkową duchową rolę w świecie. 

W niniejszym dziele czytelniczki poznają cel swego istnienia i dowiedzą się, jak połączenie ze Światłem Stwórcy może gruntownie odmienić ich związki z dziećmi, mężami, przyjaciółmi i bratnimi duszami. Książka pomoże wam zrozumieć, jak otrzymać w boskim darze dobre dzieci, czemu niektóre z nich mają problemy z rodzicami i dlaczego kobiety mogą uporczywie trwać w związkach pełnych przemocy. Poznacie też , skąd bierze się szczęście i czemu nie wszyscy go doświadczają. 

Ten pierwszy przewodnik po duchowym wszechświecie wyjaśnia, jaki jest prawdziwy cel życia człowieka. Bóg używa szminki otwiera dyskusję - pozbawioną barier religijnych i światopoglądowych - nad tym jak kierować swoim życiem, aby być szczęśliwym. Publikacja wskazuje źródło szczęścia i informuje, dlaczego nie wszyscy go doświadczają. Książka pozwala dostrzec i zrozumieć, że każdy z nas nosi w sobie pierwiastek boski, element „siły wyższej”. To publikacja dla osób, które szukają odpowiedzi na najbardziej fundamentalne pytania, chcą wiedzieć więcej o duchowym rozwoju człowieka.

Kabbalah znaczy otrzymywać i czytelnicy otrzymują obszerną dawkę informacji o tym prądzie naukowym. Mająca ponad cztery tysiące lat tradycja mistyczna mówi o związkach pomiędzy duszą a ciałem, między tym, co ulotne, nienamacalne a elementami materialnymi. Zasady, odkryte przed wiekami, są uniwersalne i odnoszą się zarówno do działań w skali mikro, jak i makro. Każdy element wszechświata - jak pokazuje Karen Berg - podlega prawom zapisanym w Kabbalah, czyli siłom duchowym i ich reakcjom w świecie materialnym.

Autor: Karen Berg

Tłumacz: Piotr Idzik

Dane techniczne

Autor Karen Berg
Tłumacz Piotr Idzik
Data wydania 2005, Listopad
Numer wydania 1
ISBN 83-89746-15-8
Liczba stron 273
Wymiary 145 x 207 mm
Okładka twarda

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

6 marca 2006

To świetna książka. Napisana przez kobietę dla kobiet i każda kobieta (zresztą nie tylko) powinna ją przeczytać. \"Otwiera oczy\" na wiele aspektów życia, porusza temat związków damsko-męskich, przyjaźni, emocji i uczuć. Daje do myślenia! Dziewczyny, sprawcie ją sobie na Dzień Kobiet :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl