Channeling. Od chirurgów z zaświatów do "maszyn umysłu"

Dostępność: brak towaru
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

"Książka Wojciecha Chudzińskiego - napisana wartkim, przystępnym językiem, a jednocześnie rzetelnie udokumentowana - to na polskim ezoterycznym rynku wydawniczym prawdziwy ewenement. Nie ma bodaj u nas drugiej takiej pracy: precyzyjnie, krok po kroku relacjonującej niezwykłe dzieje channelingu - fenomenu obecnego praktycznie we wszystkich epokach i kulturach świata, a zarazem kompletnie niezbadanego przez naukę. Wielką zaletą pracy Chudzińskiego jest bezstronność - autor nie usiłuje „nauczać" swoich czytelników, nie próbuje im na siłę wciskać kolejnej interpretacji. Zamiast tego snuje pasjonującą opowieść o nieznanym. Opowieść, od której wprost nie można się oderwać."
(Tomasz Stawiszyński, filozof i publicysta związany m.in. z Newsweekiem)

Czy znany wynalazca Nikola Tesla był medium i otrzymywał przekazy spoza świata, które pozwalały mu projektować urządzenia wyprzedzające epokę? Kto jest autorem Księgi Urantii i innych mistycznych dzieł, napisanych w niesamowitym tempie, w stanie transu? Czy duch chirurga zabitego podczas I wojny światowej może nadal operować, a pacjenci modlący się o uzdrowienie naprawdę doznaję "cudu w ustach" czyli aktu wypełniania się ubytków zębowych pod dotykiem amerykańskiego pastora? O tych i wielu innych tajemnicach związanych ze zjawiskiem mediumizmu można przeczytać w nowej książce Wojciecha Chudzińskiego, który w trylogii książkowej (tom wcześniejszy: Ten drugi w nas. Od objawień aniołów do malarstwa duchów, Katowice 2008 r.) prezentuje zawiłości świata parapsychologii.

Autor: Wojciech Chudziński

Dane techniczne

Autor Wojciech Chudziński
Data wydania 2013, Październik
Numer wydania 1
ISBN 978-83-88079-24-5
Liczba stron 360
Wymiary 129 x 205 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (2)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

23 marca 2014

Samo to, że książka się wyprzedała po miesiącu jest dla niej najlepszą rekomendacją! Chciałam zamówić to przenikliwe studium zjawisk niezwykłych dla mojej siostrzenicy, która mieszka w Anglii, ale muszę jej wysłać swój egzemplarz. Proszę o informację, kiedy będzie można nabyć następne egzemplarze.

7 kwietnia 2014

To książka, którą pomimo tego, iż nie należy do gatunku powieści sensacyjnych, czyta się naprawdę z zapartym tchem. Znakomita, chciałoby się napisać: brawurowa kontynuacja tomu "Ten drugi w nas". Bez wahania stwierdzam, że lektura była dla mnie wielką intelektualną przygodą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl