Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 160,00 zł
szt.
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
18,00 zł 11,00 zł
szt.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
97,00 zł 80,00 zł
egz.
LAMA - Poranna energia
LAMA - Poranna energia
29,00 zł 22,00 zł
szt.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 130,00 zł
egz.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 36,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 120,00 zł
egz.

Dźwięk mis tybetańskich dzwonków i gongu

Dostępność: brak towaru
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Witam w królestwie dźwięków dzwonków, gongu i mis tybetańskich. Masaż i terapia dźwiękiem jest jedną z najstarszych terapii, od ponad 5000 lat stosowana w Indiach i Tybecie. Technika ta stosowana jest tam do dnia dzisiejszego, a obecnie stosuje się ją również w krajach europejskich pod nazwą „masaż dźwiękiem”. W celach terapeutycznych dźwięki i mikrodrgania wytwarzane są przez specjalne metalowe misy, które składają się ze stopu 12 różnych metali (w tym także szlachetnych).

Nasze ciało posiada pamięć przeżytych wszystkich emocji, czyli pamięta również te negatywne, nawet jeśi “świadomie” o nich zapomnieliśmy, ale podświadomie wpływają na codzienne nasze samopoczucie (zdrowie), zachowania i decyzje. Zdecydowana większość chorób ma swoją genezę w nierozwiązanych, zepchniętych do podświadomości emocji, łącznie z kumulującymi się w ciele toksycznymi produktami tzw. “negatywnego stresu” w postaci napięć i ograniczeń ruchowych. Skuteczność i wszechstronność stosowanej terapii jest doprawdy imponująca. Od wyciszania i relaksacji, poprzez rozwijanie intuicji i kreatywności, do fizycznego uszkadzania komórek nowotworowych wibracjami generowanymi przez gong (opublikowanie przez francuskiego badacza Fabien Maman).

Podstawą masażu jest prastare przekonanie o działaniu dźwięków, stosowane w wedyjskiej sztuce lekarskiej od ponad 5 tysięcy lat. W świadomości ludzi kultury wschodu panuje pogląd, że człowiek powstał z dźwięku, a więc jest dźwiękiem. Obmywając pacjenta dźwiękiem umożliwiamy mu wejście w proces ponownego postrzegania dźwięku świata.
Święty Jan tak rozpoczyna swą Ewangelię: "Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Wszystko przez Nie się stało" (J 1:1-3).” Należy tłumaczyć “Słowo” czyli “Boski Dźwięk” jako pierwotna wibracja wszechświata - OM. Każda misa wydaje dźwięk OM, dźwięk umożliwiający odkodowanie pierwotnych informacji zawartych w helisach DNA, poprzez zaktywizowanie naszych własnych oryginalnych kodów energetycznych. Dźwięk mis dostraja pacjenta do częstotliwości odpowiadających za jego zdrowie i harmonię jego ciała. Każdy człowiek w swej strukturze indywidualnej jest ukształtowany przez swój niepowtarzalny kod dźwiękowy. Jeśli potrafi żyć w zgodzie z samym sobą i ze swoim otoczeniem - czuje się szczęśliwym, zdrowym i jest w stanie samodzielnie i kreatywnie kształtować swoje życie. Ta harmonia jest zagrożona przez codzienny stres, tworzący w nas chaos prowadzący do chorób.
Dźwięk, światło jak i większość kryształów, są najbardziej uporządkowanymi formami w przyrodzie, a ład to pewna wersja harmonii i spokoju. Dźwięki z mis tybetańskich wnikają w ciało niosąc informację zdrowia. Dociera ona do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Masaż oddziaływuje równocześnie na ciało fizyczne jak i na ciała subtelne, doprowadzając do ich harmonii i wzajemnej równowagi, gdyż celem masażu jest stan zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego.

Podczas masażu ciało i umysł wprowadzane zostają w stan głębokiego relaksu - stan ALFA, w którym to dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało pozbawione napięć i blokad zaczyna odczuwać lekkość i spokój (uaktywnią się procesy samoleczenia). Właśnie w takim stanie likwidowane są negatywne wzorce, stare bezużyteczne sposoby myślenia, odczuwania i oceniania własnego ciała. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki, których potrzebuje nasze ciało. Nieograniczony potencjał wibracji mis tybetańskich, dzwonków i gongów drogą rezonansu (ciało ludzkie zbudowane jest w około 75% z wody) powoduje wewnątrzkomórkowy masaż całego ciała, słabe komórki są wydalane a zdrowe są wzmocnione, zrewitalizowane. Dźwięk dociera do komórek ciała, uwalniając pamięć zapisanych tam emocji. Ciało pozbawione toksycznych wibracji, zaczyna emanować tzw. “dźwiękiem podstawowym”. Można powiedzieć, że rodzimy się na nowo. Następuje wtedy proces zdrowienia organizmu, ciało regeneruje się, wspomagane przepływem energii uzdrawiającej. Nasza podświadomoœ

Dane techniczne

Wykonawca Anna Szteliga
Gatunek zdrowie, terapia
Model płyta CD

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl