Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

Joga śmiechu. Droga do radości

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Śmiejcie się! Śmiejmy się. Nauczmy się śmiać głośno. Śmiejmy się wszyscy razem. Bo śmiech obala zło. Wspólny głośny śmiech zwłaszcza.  To najlepsza realna odpowiedź na wszystko, co nas czeka w roku 2016. A może nie tylko. Uczcie się śmiać od Piotra Bielskiego.
(Jacek Żakowski, komentator polityki, Collegium Civitas)

Im człowiek zdrowszy tym bardziej czuje, że śmiać się można właściwie do wszystkiego. Uprawianie jogi śmiechu może być jedną z fajniejszych dróg do tego stanu. Wznieśmy wszyscy toast śmiechu za nas wszystkich!
(Katarzyna Miller, psycholożka, psychoterapeutka, autorka książek m.in. „Chcę być kochana tak jak CHCĘ. Rozmowy terapeutyczne”,  „Bez cukru, proszę”)

Liczba osób chorych na raka i choroby cywilizacyjne niepokojąco wzrasta. Coraz więcej chorób jest klasyfikowanych jako nieuleczalne. Wszyscy więc czekamy na cudowne leki i wydajemy fortuny na eksperymentalne badania. Tymczasem w medycynie wschodniej skupia się uwagę na uruchamianiu procesów samoleczenia. Taka też jest joga śmiechu, której dobroczynne właściwości odkrył internista z Indii. Udowodnił, że ta niezwykle prosta technika poprawia wyniki i rokowania. Jest praktycznie bezkosztowa, powszechnie dostępna i bezpieczna. Jestem lekarzem, więc wszystkim pacjentom zalecałabym skorzystanie z jogi śmiechu, szczególnie, że w klinice Integrative Medical Center obserwuję efekty jej działania jako jednej z metod uzupełniających terapie dla naszych pacjentów. Ale to, co szczególnie ważne w tej technice, to cudowne jej działanie w życiu codziennym: to magiczna pigułka zmniejszająca negatywne skutki stresu. Ogromnie się cieszę z książki Piotra i polecam jej lekturę w jak największych grupach. Śmiejcie się na zdrowie!
(dr n. med. Preeti Agrawal)

Z perspektywy ścieżek jogi i medytacji bardzo ważne jest to, na czym skupiamy nasz umysł. Czy kultywujemy smutek, niezadowolenie, rozgoryczenie czy może wdzięczność, radość i wewnętrzne ciepło, w którym możemy się ogrzać my sami i nasi bliscy. Książka i działalność Piotra wpisują się na pewno w ten drugi, pozytywny nurt, tak bardzo współcześnie potrzebny, prawdopodobnie bardziej niż kiedykolwiek!
(Maciej Wielobób, nauczyciel jogi i medytacji, autor książek m.in. „Terapii jogą” i „Medytacji w życiu codziennym”)

Od ponad 20 lat propaguję w Polsce sztukę pozytywnego życia, sztukę świadomej radości i zdrowego dystansu do siebie. Wierzę, że w każdym wieku, w każdym momencie można zacząć od nowa, można zakochać się w swoim życiu i żyć pełnią życia. Myśle, że jeszcze trochę nam w Polsce brakuje do osiągnęcia słonecznego poziomu pogody ducha mieszkańcow Australii. Dlatego bardzo polecam jogę śmiechu (laughter yoga) jako znaną mi od lat świetną metodę uruchamiania radości. Szczerze wspieram Piotra w jego misji uczynienia Polski najbardziej roześmianym państwem świata. Bo naprawdę warto marzyć na dużą skalę i – jak Piotr – krok po kroku zmieniać świat zaczynając od siebie. Podziwiam jego entuzjazm i oddanie tej idei! So be it! Niech się dzieje!
(Ewa Foley)

Dane techniczne

Autor Piotr Bielski
Data wydania 2016, Kwiecień
Numer wydania 1
ISBN 9788394402204
Liczba stron 236
Wymiary 175 x 250 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

Inni kupili również
do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl