Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia

Kompendium. Zbiór prac Johana Kossnera

  • promocja
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 18,90 zł 21,00 zł 18.90
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Wywodzę się z Waldviertel w północnej Austrii. Jak większość ludzi z rocznika 1947 należę do przejściowej, klasycznej generacji, która choć przejęła tradycyjna spuściznę Programu Babilońskiego, to później skierowała się ku nowym lądom. W latach dziewięćdziesiątych stałem się przekaźnikiem informacji o prawach CZASU i propagatorem nowej świadomości. Duchowo uważam się za sokratystę, poszukującego głębszej prawdy i nowych, sensownych odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Z tego powodu nie przyłączyłem się do żadnego z powszechnie znanych nurtów.

W mojej pracy wspiera mnie mój syn Andreas, urodzony 9 kwietnia 1973 roku w Waidhofen. Po ukończeniu mikroelektroniki i odbyciu służby wojskowej przełożył on logikę matematyczną Majów na język komputerowy. W 1994 roku stworzył pierwszą wersję galaktycznej metryki urodzenia.

Celem mojej pracy jest propagowanie wiedzy o CZASIE. Moim Źródłem duchowym jest samo Źródło, które ma każdy z nas. W chwili, kiedy człowiek budzi swoja świadomość, zaczyna wkraczać na wyższe poziomy komunikacji ze światem duchowym, skąd na każde postawione pytanie dostaje się wyczerpująca odpowiedź.

Każdy z nas wypełnia na Ziemi określone zadania. Pamiętajmy jednak, że bez względu na to, jaka pełnimy tu rolę, nikt nie jest lepszy od drugiego.

 

Dane techniczne

Autor Johann Kossner
Tłumacz Hanna Kotwicka
Seria wydawnicza JA jestem innym TY
Data wydania 2001
ISBN 83-915144-0-4
Liczba stron 128
Wymiary 160 x 220 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (1)

15 listopada 2005

To książka dla wszystkich, którzy stawiają sobie pytania o mechanizmy rządzące naszą rzeczywistością. Dlaczego jest tak źle, a mogłoby być tak dobrze? Kőssner udziela odpowiedzi na to pytanie. Podaje także wiedzę o pochodzeniu naszych złych wzorców działania i postrzegania świata. W jaki sposób posiadł tak zaskakującą wiedzę? Tego nie chce zaradzić. Sam twierdzi, że to rezultat długich studiów. Jednak wydaje się, że prócz tego mamy do czynienia z czymś w rodzaju channelingu, ponieważ wiele informacji zawartych w książce nie może pochodzić z żadnego znanego nam źródła. Książkę czyta się jednym tchem, jest dobrze napisana i niesie nadzieję. Autor twierdzi bowiem, że w trwającym procesie przemian na naszej planecie nie jesteśmy sami, a Ziemia uzyskała absolutnie niepowtarzalną szansę, aby wszystko to się zmieniło. Oby tak się stało i obyśmy umieli z tej szansy skorzystać. Proces ewolucji naszej planety dobiega końca i musimy (!) dać sobie radę, musimy przezwyciężyć negatywne wzorce. Jak? Na to pytanie dokładnej odpowiedzi Kőssner nie udziela. Jak się wydaje chodzi o to, aby jak najwięcej ludzi na świecie zrozumiało prawdziwy sens życia, aby dojrzeli do zmian na lepsze, aby chcieli je wprowadzić, a wtedy przekroczymy jako ludzkość pewną \"masę krytyczną\" i historia zmieni swój bieg. Oczywiście może się stać inaczej, zatem ważne jest, aby jak najwięcej ludzi zdało sobie sprawę z tego, w jak krytycznym momencie się znajdujemy. Ta książka pomaga to zrozumieć i dlatego powinni ją przeczytać wszyscy, którzy chcą coś zmienić w ogólnych schematach zachowania. Im więcej ludzi zrozumie o co idzie gra, tym większa szansa, że nam się uda. Dlatego warto polecić tę książkę absolutnie każdemu.

do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl