Krzyż Atlantów srebrny (4,5 cm)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 74,00 zł 74.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

W czasach starożytnych różne narody znały moc symboli i korzystały z płynącej z nich energii.
Na Atlantydzie, kontynencie otoczonym legendami dawnych czasów, był znany i używany Krzyż Atlantydzki.

Egipskie hieroglify potwierdzają przeniesienie tego krzyża do Egiptu. Teraz stał się od znakiem ezoteryków (spadkobierców wiedzy tajemnej), dawnych kapłanów egipskich.

Krzyż Atlantydzki oznacza życie, a jego działanie jest wyłącznie odbudowujące i odnawiające. Kształtem jest podobny do Klucza Nilu, lecz nie promieniuje jak tamten zielenią ujemną V-. Górna część krzyża emituje zieleń dodatnią V+, dolne prawe ramię również emituje zieleń dodatnią V+, natomiast lewe dolne ramie emituje kolor biały. Ramię poprzeczne krzyża z prawej strony emituje kolor czerwony, a lewe-kolor fioletowy. Kolory te nie zmieniają się po odwróceniu krzyża o 180 stopni.

Krzyż Atlantydzki może być noszony jako amulet, który w zetknięciu z żywym organizmem wzmacnia go swoją energią i działa zabezpieczająco przed wszystkimi zewnętrznymi negatywnymi wpływami.
Może być noszony na obydwu jego stronach, i to zarówno bezpośrednio na ciele jak i na ubraniu.
Do zawieszenia można użyć sznurka, rzemyka, aksamitki lub łańcuszka, ale w tym ostatnim przypadku należy wprowadzić odcinek około 2 cm nitki lub żyłki, celem dokonania przerwy obwodowej łańcuszka.

Dane techniczne

Model wisior srebrny (próba 0.925)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl