Kundalini - Ognisty wąż. Nowoczesne spojrzenie na Kundalini

  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 23,80 zł 28,00 zł 23.80
Cena w innych sklepach: 28,00 zł
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Nowoczesne spojrzenie na Kundalini jest odkrywczą książką o Kundalini oraz jej związkach z witalnością psychiczną i przemianą duchową. Poprzez osobiste doświadczenia autora - Darrela lrvinga, dokumentację Josepha Campbella dotyczącą kundalini oraz prawdziwe historie m.in. Gopi Krishny, czytelnicy dowiadują się, że kundalini jest czymś więcej niż pojęciem duchowym, religijnym złudzeniem czy fantazją New Age. Kundalini jest czymś rzeczywistym. Jest subtelną energią spoczywającą u podstawy kręgosłupa, która, gdy zostanie uwolniona, staje się potężną siłą wiodącą do odmiennych i wyższych stanów świadomości. Kundalini jest procesem leczniczym, jeśli podejdzie się do niego z wiedzą i zrozumieniem, bowiem jest ona uzdrawiająca - jest to mechanizm ewolucji zawarty w ludzkim ciele. Potencjał doświadczenia kundalini istnieje w każdej osobie żyjącej na tej planecie.

Ta książka niweczy mity i koryguje powszechne błędne mniemania dotyczące kundalini i jej działania. lrving robi tu rzecz prowokującą, pokazując silny związek między szaleństwem a zaburzonym procesem kundalini. Autor porównuje starożytne przedstawienia alegoryczne do obecnych poglądów na kundalini i prezentuje przekonywające argumenty za poważnymi badaniami nad zjawiskiem kundalini.

Ognisty Wąż sprawia, że staje się rzeczą całkowicie jasną to, że doświadczenie kundalini nie jest po prostu szczególnym zrządzeniem podarowanym przez los czy przeznaczeniem wybranej, uprzywilejowanej grupy. Nie jest także zarezerwowane dla kilku guru czy samozwańczych świętych mężów. Kundalini jest wrodzonym prawem każdego, a jednostki z uaktywnioną kundalini są nadzieją i obietnicą nowego milenium.

Autor: Darrel Irving

Tłumacz: Agnieszka Rolka

Dane techniczne

Autor Darrel Irving
Tłumacz Agnieszka Rolka
Data wydania 2009, Grudzień
Numer wydania 1
ISBN 978-83-7191-997-8
Liczba stron 216
Wymiary 125 x 194 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl