Mistrzowie Nowej Energii. Mądrość i inspiracja dla świata na Czas Przemiany

  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 37,80 zł 42,00 zł 37.80
Cena w innych sklepach: 39,90 zł
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Zobacz Video - Przyszło nam żyć w niezwykłych czasach zmian, ogromnych możliwości, ale równocześnie wielkich wyzwań. Jak radzić sobie z co prawda sprawdzonymi, ale często ograniczającymi sposobami myślenia i działania? Jak przezwyciężyć własne podświadome blokady, rodzinne kłopoty i problemy społeczne? Jakie są nowe wartości, cele i ścieżki?

Mistrz Adamus Saint-Germain kieruje swoje głębokie słowa do wszystkich poszukujących prawdziwego wglądu oraz praktycznych porad ze świata Ducha, aby otworzyć swoje życie na nową świadomość. 
Wczesną wiosną 2007 roku, w stolicy Holandii, Amsterdamie, Adamus Saint-Germain, Wzniesiony Mistrz o długiej i barwnej historii, zwołał grupę Mistrzów oraz Nauczycieli Nowej Energii. W swoim otwierającym przekazie, za pośrednictwem Geoffrey'a Hoppe, wyjawił, że celem tego specjalnego zgromadzenia jest napisanie książki! Książka miała być zatytułowana Mistrzowie Nowej Energii i ma być darem mądrości oraz inspiracji dla tych wszystkich, którzy dokonają wyboru wstąpienia w swoje mistrzostwo, w czasie wielkich i głębokich przemian na Ziemi. Energia oraz informacje zawarte w tej książce czerpią z mądrości tych, którzy przeszli przez proces stawania się Mistrzem Nowej Energii, przecierając szlak dla pragnących podążyć tą ścieżką.
Podczas tego zgromadzenia Mistrzów i początkujących Mistrzów, Adamus Saint-Germain zebrał razem kolektywną energię grupy i przekazał ją pod postacią materiału, który przerodziwszy się w książkę, trzymasz właśnie w rękach.
Oryginalne nagrania audio przekazów Saint-Germain'a zostały spisane w formie tekstowej i tylko lekko zredagowane dla poprawy jakości czytania. Nie dokonano żadnych zmian w oryginalnych słowach Adamusa. Niczego do nich nie dodawano.

Nowa Energia to nowa świadomość ludzkości oraz nowa wibracja dla Ziemi, która pozwala naszym boskim istotom na integrację z ludzką naturą.

Dane techniczne

Autor Adamus Saint Germain
Tłumacz Jadwiga Fendykiewicz, Andrzej Przybylo
Data wydania 2010
Numer wydania 1
ISBN 978-83-930663-8-4
Liczba stron 180
Wymiary 130 x 200 mm
Okładka miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl