Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł
egz.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł
szt.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
Żel siarczkowy - Serum Psorino  (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.

Nieznany Świat 06/2022 (378)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 11,90 zł 11.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nieznany Świat 06/2022 (378)

Dostępne wydanie elektroniczne! - e.nieznanyswiat.pl

Komunikacja doskonała
Coraz częściej dochodzi do synchroniczności, a szczególnie ciekawe bywa ich zestawienie. Odnoszą się zarówno do planu materialnego, jak i duchowego, spraw codziennych oraz generalnych, pojedynczych osób, a także społeczności. Ostatnio dotyczą one m.in. kwestii komunikacji – pisze w swoim wstępniaku Redaktor Naczelna.

Osobowość mnoga – błąd Matrixa czy kwantowy przeskok świadomości
To jedna z najbardziej tajemniczych, ale i mrocznych przypadłości znanych współczesnej psychiatrii. Ada Edelman przywołuje niezwykle interesujący przypadek polskiego chłopca, który – choć został uznany za osobę niepełnosprawną umysłowo – okazał się dysponować pamięcią, zdolnościami językowymi, wiedzą, a nawet stereotypami postaci, które co jakiś czas przejmowały jego świadomość.

Kronika Akaszy
• Dźwiękowa psychodelia • Ponowny rentgen Piramidy Cheopsa • Całun Turyński a Święty Graal • Selfie kłamią? • Kulturalne ośmiornice • Śmierć legend ufologii.

UFO kontra Wojsko Polskie
Istnieje szereg dobrze udokumentowanych przypadków bliskich spotkań UFO z udziałem żołnierzy WP. Znaczna ich część zdarzyła się w okresie PRL‑u oraz ostatniej dekadzie ub. wieku. Wiele z tych spraw godziło, w tak mocno dziś akcentowane, bezpieczeństwo narodowe. Analizując je polscy ufolodzy często zderzali się ze ścianą, mierząc się z permanentną dezinformacją i utajnianiem. Najciekawszym i najbardziej kontrowersyjnym sprawom przygląda się Damian Trela.

Czas prawdy
W różnego rodzaju zapowiedziach, opisujących okres wielkich, fundamentalnych przemian, powtarza się motyw skonfrontowania ludzi z prawdą – a raczej z różnymi prawdami, o jakich do tego czasu w ogóle nie widzieli – pisze Igor Witkowski.

Post-prawda: matrix w matrixie
Ten stosunkowo młody termin oznacza sytuację, w które obiektywne informacje przegrywają z demagogią opartą na wzbudzaniu sensacji i skrajnych odczuć. Zdaniem niektórych żyjemy już w epoce post-prawdy, w której fakty i realia mało kogo interesują. Niewykluczone jednak, że dalszy rozwój nauki i życia społecznego zrewiduje nasze podejście do prawdy, która koniec końców… może nie istnieć – pisze dr Marcin Kozera.

Leszek Szuman – zagadki za grobu
W tym z pozoru kruchym, schorowanym – wręcz przezroczystym – jak twierdzili niektórzy – człowieku, kryła się ogromna energia wewnętrzna i wiedza. Zapisał się w pamięci jako jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich astrologów. O jego dokonaniach, a także uzdolnieniach, krążyły legendy – do dziś zresztą niezweryfikowane.

Pradawny High-tech
Zajmujący się historią alternatywną J. Douglas Kenyon zapytał kiedyś, ile zrozumielibyśmy z przekazu cywilizacji, która osiągnęła poziom rozwoju dorównujący naszemu, ale doszła do tego zupełnie inną drogą? Czy to dlatego niektóre znaleziska archeologiczne uznawane są za wyklęte? Niektórym z nich przygląda się Marcin Kołodziej.

MedExpress
• Zaszczepieni też chorują • Czym jest lęk ekologiczny? • Zastrzyk na otyłość.

Zdrowe życie po wietnamsku
Zabierając Czytelników w podróż po Wietnamie, Leszek Matela zwraca uwagę na kultywowane tam przekonanie, które do serca powinni wziąć sobie mieszkańcy Zachodu: zdrowie życie zaczyna się od zdrowego jedzenia. Wietnamczycy w swojej kuchni dbają nie tylko o zachowanie równowagi żywiołów, ale również wzbogacają ją szeregiem prozdrowotnych dodatków. Z drugiej strony panuje tam kult długowieczności.

Ciemna energia – niewidoczna kwintesencja
Kwintesencja – najdoskonalszy z żywiołów w strukturze Wszechświata, piąty element w kosmologii Arystotelesa. Podobnie kosmolodzy określają ciemną energię, której istnienia nie potrafią jednak udowodnić. Nie da się jej wykryć ani zmierzyć. Uznaje się natomiast, że stanowi blisko 70% obserwowanego Kosmosu.

Huna – starożytna wiedza kahunów
Amerykanin Max Freedom Long, który jako nauczyciel trafił na Hawaje, zafascynował się dokonaniami i filozofią tamtejszych szamanów. Jego zdaniem ich wiedza stanowi relikt pracywilizacji. Huna to nie tylko teoria, lecz przede wszystkim praktyka, której efektem mogą być nawet przypadki spontanicznego uzdrawiania – pisze Andrzej Wiro-Kiro.

Pluton a sprawa polska
Pluton opuszcza powoli znak Koziorożca, w którym rezydował od 15 lat, i zbliża się do Wodnika. To pociąga za sobą zmianę w dotychczasowej architekturze świata. Zmienią się priorytety władzy oraz rządów mocarstw, a Polskę czeka jeden z najbardziej mrocznych okresów w dziejach – prognozuje dr Piotr Piotrowski.

Ponadto:
Konwencja mentalna: Herostratesi
Gabriela Walaszek: Nowa Ziemia
Widzę także niebo: Nieznośny ciężar bytu
Dotknięcie Nieznanego: Księga Istnienia, Góra zdobyta, Dwie obserwacje w Montrealu, Mocny kontakt
Kontakt (nie)telepatyczny – czyli listy do Redakcji
Piotr Derentowicz: Okadzanie – aromaterapia ciała i duszy
Galeria portretów NŚ: Andrzej Butra
Włodzimierz Paprodziad Dembowski: Introspektrum
Wielka Medytacja NŚ 2021 – relacje (cz. II)
Roman Warszewski: Pinkuylluna. Zapasy na czarną godzinę
Filmoteka NŚ: Ad Astra
Lektury NŚ: Królestwo Boga w Tobie, Światłość i radość…(t.III), Biblia i astrologia, Jestem wdzięczna za raka
Horoskop na czerwiec 2022
Podcasty NŚ: Zdrowie Wielowymiarowe

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl