Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.

Nieznany Świat 6/2010

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W NUMERZE:

 • Polski mortalkadr 2010 i Analiza astrologiczna tragedii w Smoleńsku.
  Bezprecedensowa tragedia z 10 kwietnia, która położyła się długim cieniem na życie naszego państwa i będzie miała - już ma - dla niego dalekosiężne konsekwencje, jest również wyposażona w metafizyczne kody oraz znaczniki.
 • Nasza dusza i nasz duch: Bóg zasiał w tobie kwiat
  W wielu (choć nie wszystkich) tekstach źródłowych, religiach i nurtach filozoficznych pojęcia duszy i ducha traktowane są zamiennie. Tymczasem chodzi niezupełnie o to samo. Wydaje się mianowicie, że duch to swoista iskra Boga, która zamieszkuje w duszy i pozwala utrzymywać z Nim łączność. Ważny poznawczo szkic, sporo ciekawych, choć często sprzecznych ze sobą poglądów na istotę duszy oraz duchów – i obfity materiał do przemyśleń.
 • Nie tylko upiór w operze, czyli zjawiska paranormalne w muzyce
  Udział innych wymiarów w procesie tworzenia, pogranicze jawy oraz snów, pieśni z zaświatów i tajemne życie instrumentów. Jak powstawał Diabelski tryl słynnego    włoskiego kompozytora Giuseppe Tartiniego? Skąd wzięła się fascynacja autora opery Księżycowy Pierrot, Arnolda Schönberga numerologią, czego wykładnikiem są przewijające się w tym dziele nieprzypadkowo motywy zbudowane z siedmiu nut? Zapraszając do podróży w nieznane światy proponujemy, by za jej hasło przewodnie obrać słowa Piotra Czajkowskiego, który stwierdził, że muzyka to ważny przyjaciel, obrońca i pocieszyciel – dlatego warto żyć, choćby dla niej samej.
 • 10 egipskich plag: konsekwencja śródziemnomorskiego kataklizmu?
  Forum Niezwykłych Hipotez i kontrowersyjna w swoich wnioskach publikacja niosąca ze sobą odmienne, niż dotychczas, spojrzenie na zjawisko, o jakim opowiada Biblia. Czy przemiana Nilu i całej wody w Egipcie w krew, klęski pomoru bydła, a także nalot szarańczy, nie mówiąc już o śmierci pierworodnych miały coś wspólnego z gigantyczną erupcją wulkanu na Therze ok. XVI wieku p.n.e., która nie tylko zniszczyła istniejącą na tej wyspie cywilizację egejską, lecz także mogła przyczynić się do zagłady jednej z najstarszych kultur na naszym globie – cywilizacji minojskiej na Krecie, jak również wywrzeć długofalowy wpływ na sytuację w całym basenie Morza Śródziemnego? Zagadki i liczne znaki zapytania.
 • Mimo że ukrywają przed nami prawdę, nie ma się czego bać
  Dokończenie wywiadu z emerytowanym amerykańskim wojskowym, byłym sztabowcem NATO w Europie, Robertem Deanem. Tym razem ujawnione w rozmowie z Kerry Cassidy fakty są szokujące. Dean utrzymuje bowiem m.in., że Obcy posiadają w Kosmosie, zawieszone miedzy pierścieniami Saturna, obiekty o długości ponad 2 tysięcy mil, a także, iż dysponuje ich zdjęciami, podobnie jak fotografiami olbrzymich pojazdów pozaziemskich wykonanych przez załogę Apolla 13. Księżyc i Mars – twierdzi były funkcjonariusz sił NATO – tętnią życiem, a niektórym astronautom amerykańskim biorącym udział w misjach księżycowych za pomocą hipnozy wymazano pamięć, jednak nie we wszystkich przypadkach się to udało. Wierzyć, nie wierzyć?
 • Pokarm sufich
  Słynny mistyczny ruch islamski  i jego tajemnice „w pigułce”. Najbardziej znani spośród sufich z powodu odstępstwa od tradycyjnej wiary kończyli często tragicznie. Al-Halladż został wbity na pal, a Asz-Szalmaghandiego, który próbował „przepracować” Koran, razem z uczniami spalono żywcem. Ocalał natomiast szczęśliwie As-Sari, który ponoć przez 60 lat ani razu nie ułożył się do snu, gdy zaś jego organizm buntował się przeciwko temu, zasypiał w kucki w swojej celi. Natomiast jeszcze inny z sufich tak dalece ufał w wolę Bożą, że na własne życzenie  się utopi.
PONADTO:
 • Ponad czasem i przestrzenią – dokończenie raportu na temat telepatii i eksperymentów prowadzonych w tej dziedzinie na całym świecie.
 • Różdżka pod Borodino i odczyty sprzed tysięcy lat w kolejnym, przedostatnim już odcinku Archeologii parapsychicznej.
 • Rosyjski akademik Borys M. Marczenko o chronoportacji w Zagadkach czasu (zwracamy uwagę na smakowite przykłady nagłych zniknięć ludzi i równie nieoczekiwanego pojawienia się innych osób w okolicznościach, miejscach i okresach trudnych do wytłumaczenia).
 • Alle Stenar: szwedzkie Stonehenge.
 • W Okruchach Wszechświata zagadka Patomskiego Krateru i spoczywającego w jego wnętrzu pod ziemią tajemniczego obiektu w kształcie jaja
 • W Poczcie healerów polskich łowczyni stóp, czyli znakomita terapeutka manualna z Częstochowy, Bronisława Kacprzycka.
 • Horoskop na czerwiec.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl