Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 35,00 zł
szt.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.

Nieznany Świat 7/2004

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Bogowie nie dają nic za darmo - czy nad rodem Kennedych, o czym wielokrotnie pisano, ciąży jakieś fatum (niektórzy wręcz mówią o klątwie)? Grażyna Fosar i Franz Bludorf ujawniają w tym kontekście poruszające fakty. Dlaczego w niektórych, szczególnie ważnych uroczystościach rodziny Kennedych brali udział Druidzi? Czy na losy ludzi tworzących klan Kennedych wpływa do dziś niedokończony rytuał i co ma z nim wspólnego znana z mitologii celtyckiej bogini Epona? Czy i jaki jest związek tych wydarzeń z zamachem w Dallas sprzed 40 lat? Tylko w Nieznanym Świecie.
 • Himalajska tajemnica Wandy Rutkiewicz - Zbigniew Święch podążył tropem mało znanych, ezoterycznych uwikłań najwybitniejszej polskiej wspinaczki, która zaginęła podczas wyprawy na Kangczendzongę w maju 1992 r. Jej ciała nigdy nie odnaleziono, a jeden z najbardziej barwnych polskich tropicieli zagadek historii, na marginesie tego wydarzenia, przypomina znamienne słowa, jakie padły z ust Wandy na krótko przed ekspedycją, z której nigdy nie wróciła. Popularny pisarz i dokumentalista twierdzi, iż tybetański ślad pozostawia iskierkę nadziei, że polska himalaistka żyje (!)
 • Czy Zaginiony Świat istnieje naprawdę? - niezmordowany Roman Warszewski organizuje ekspedycję na legendarną wenezuelską górę Auyan Tepui gdzie Artur Conan Doyle umieścił akcję swojej głośnej, kultowej książki. Mnożą się bowiem doniesienia, że w tym niedostępnym rejonie, spowitym przez większą część roku gęstymi chmurami i wznoszącym się kilometrowym, pionowym urwiskiem ponad ziemię, widywano, i to całkiem niedawno, jakieś dziwne stworzenia. Czy to tylko bajki i fantasmagorie, czy okruch realnego? Co ujrzał miejscowy osadnik w strefie Zaczarowanej Doliny? Co sfilmowali Niemcy z helikopterów?
 • Zwierzęta leczą ludzi, ludzie leczą zwierzęta - tradycyjnie, jak co roku, w numerze lipcowym zaglądamy za kulisy obcowania człowieka z braćmi mniejszymi. Tym razem koncentrujemy się na fenomenie wzajemnej pomocy i niezwykłych terapii, jakie są udziałem człowieka i czworonogów, przy czym chodzi tu o terapie działające w obie strony. Piszemy m.in. o zachęcających rezultatach, jakie przynosi dogoterapia, a także rewelacyjnych efektach wykorzystywania w celu ratowania zwierząt (najczęściej z ciężkimi urazami) metody duchowego uzdrawiania Bruno Gröninga. Są konkrety i to jakie! Ponadto polecamy bardzo piękne relacje w Dotknięciu Nieznanego, które tym razem również są związane z wątkami dotyczącymi wzajemnych relacji ludzi i zwierząt.
 • Fenomen, który nie ma końca i największa tajemnica naszych czasów - dwa spojrzenia na zjawisko piktogramów zbożowych na świecie, które nadal dynamicznie się rozwija, a ostatnio przeniosło się do ... Kanady. Profesor Andrzej Brodziak, który pilnie śledzi wszystko, co dzieje się w tej dziedzinie, kładzie akcent na nieco inne elementy, niż autor drugiej publikacji, znany polski badacz Stanisław Barski, obaj jednak wydają się w swoich konkluzjach być zgodni co do tego, że mamy tu do czynienia z działaniem czynnika pozaziemskiego, a nie co ciągle się podejrzewa (przy czym także i my w Nieznanym Świecie nie jesteśmy od tego niepokoju wolni) z tajnymi eksperymentami wojskowymi. A na dokładkę prawdziwa perełka, serwowana w kategoriach anegdoty: jeden z uczestników seminariów poświęconych fenomenowi agrosymboli, wystąpił z hipotezą, że być może tworzą je ... masoni (sic!), aby w ten sposób ugruntować swoją władzę nad światem. Czyż to nie urocze?
PONADTO:
 • Szmilichowski o tym, w czym czuje się najlepiej, czyli o wyobraźni duszy.
 • Diabelskie sztuczki ciąg dalszy rozważań na temat opętań ocenianych z punktu widzenia parapsychologii. Włoski sędzia i badacz fenomenów psi, dr Felice Masi powołując się na konkretne przykłady zarzuca niektórym duchownym nadużywanie opętań w celu dyskredytowania zjawisk ze sfery psychotroniki.
 • Piramida mazurska w Rapach i jej tajemnice w naszym cyklu Zrozumieć piramidy.
 • Drugie życie Świątyni Słońca Marek Rymuszko był w Abu Simbel na pograniczu egipsko-sudańskim, gdzie nad brzegiem Jeziora Nasera próbował zgłębić zagadki liczącego ponad trzy tysiące lat sanktuarium, do którego wnętrza dwa razy w roku docierają promienie słońca.
 • W Okruchach Wszechświata o prawnej sytuacji znalazcy meteorytu w Polsce. Do kogo należą u nas kamienie z nieba?
 • W Poczcie healerów polskich energia jak kokon i Lucyna Biała z Dębna Lubuskiego, którą do pomagania ludziom zachęcił sam Czesław Klimuszko.
 • Chorzy dziękują władze grożą represjami poruszający artykuł amerykańskiej dziennikarki na temat powikłanych losów polskiego lekarza, Stana Burzyńskiego, który leczy nowotwory antyneoplastonami, za co naraża się na więzienie i pozbawienie prawa do wykonywania zawodu.
 • Uzdrowieni przez Boga.
 • Weres o Znaku Zodiaku w krzywym zwierciadle.

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl