Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.

Nieznany Świat 8/2003

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Deficyt pytań, brak odpowiedzi - bardzo ważna publikacja Pawła Zawadzkiego na temat Kodu Biblii i kontrowersji związanych z ostatnią książką Michaela Drosnina. Czy historia świata ma zostać sprowadzona do newsów na linii Stany Zjednoczone – Izrael? Czy druga wojna światowa – którą w kontekście Kodu Biblii potraktowano marginalnie – jest doprawdy mniej ważna, niż erotyczne zabawy w Białym Domu eksprezydenta USA z seksowną stażystką? I wreszcie najważniejsze: Czy polscy uczeni mieliby szansę zadać pytania, których nie postawili izraelscy analizatorzy Kodu Biblii i uzyskać na nie odpowiedź? Także istotny tekst uzupełniający Spokój, przede wszystkim spokój Janiny Sodolskiej-Urbańskiej i komentarz redakcji.
 • Podnoszenie wibracji i Duchowość agresji - dwie publikacje, które drążą w różnych ujęciach problem sprowadzający się do podstawowego pytania: co pomaga, a co przeszkadza na drodze rozwoju duchowego? Autorka pierwszej z nich, Jeaila Starr kładzie nacisk na tezę, że podwyższenie wibracji umożliwiających przejście do innych wymiarów to nic innego, jak poszerzanie i pogłębianie świadomości. Natomiast Aldona Mironski analizująca w kontekście kundalini yogi duchowość agresji (proszę zwrócić uwagę na samo hasło wywoławcze) przypomina, że kto nie stanowi o sobie, jest o nim stanowione. Interesujący dwugłos o ludzkiej duchowości i sporo materiału do przemyśleń.
 • Wracamy na Księżyc - na razie tylko na łamach Nieznanego Świata, gdyż ziemskie wyprawy załogowe na srebrny glob nadal znajdują się w stanie hibernacji. Co jest powodem tego, że tajemnice niebieskiego ciała najbliższego Ziemi są tak szczelnie zasłonięte i okazują się trudne do zgłębienia? Co kryje tak naprawdę powierzchnia i wnętrze Księżyca? Czy ktoś przypadkiem nie zagospodarował się na naszym naturalnym satelicie, zanim dotarli tam ludzie? Czy rację ma Artur Clarke pisząc, że Księżyc nigdy nie żył. Aż do teraz?
 • Warszawski Budda medycyny - przybliżamy postać jednego z najciekawszych tybetańskich lamów mieszkających w Polsce, doktora Tenzina Jangchuba. Był w pierwszej grupie emigrantów, którzy wspólnie z Dalaj Lamą uciekli do Indii. Dogłębnie poznał tajniki chińskiej medycyny uzyskując tytuł Menpa Kachupa. Do naszego kraju przyjechał przed trzema laty i został tu właśnie na polecenie Dalaj Lamy, który chciał, by Tenzin leczył Polaków. Jego pacjentami są m.in. biznesmeni, politycy, ludzie show-biznesu, a także lekarze. Wszyscy traktują go z szacunkiem, a stosowane przez lekarza-mnicha unikatowe tybetańskie terapie pomogły już setkom ludzi.
 • Raporty doktora Kampa - niemiecki lekarz, absolwent studiów medycznych w Münster i Hamburgu, poświęcił się bez reszty dokumentowaniu niewytłumaczalnych efektów terapeutycznych stosowania metody Bruno Grőninga – nieżyjącego już duchowego uzdrowiciela uważanego za jeden z największych fenomenów duchowych XX wieku. Jak dr Kamp sam o sobie mówi, kiedy pierwszy raz usłyszał o tej sprawie, był w przededniu egzaminu na pierwszy stopień lekarski, a zainteresowanie możliwościami pomagania ludziom poza obrębem medycyny akademickiej doprowadziły go do ogólnoświatowej wspólnoty noszącej nazwę Koło Przyjaciół Bruno Grőninga, gdzie wspólnie z lekarzami, naturopatami i innymi osobami związanymi zawodowo ze służbą zdrowia założył Medyczno-Naukową Grupę zajmującą się dokumentowaniem niewytłumaczalnych z naukowego punktu widzenia uzdrowień. Dziś grupa ta liczy 4 tysiące osób, wśród których jest 900 lekarzy z 55 krajów. Efekty ich pracy – jak ocenia to znany niemiecki periodyk raum & zeit – okazują się imponujące.
PONADTO:
 • Czy słynny praski zegar jest w istocie czasomierzem babilońskich magów i astrologicznym komputerem? (dokończenie frapującej publikacji z poprzedniego numeru).
 • W Dotknięciu Nieznanego poruszająca opowieść o ludzkich losach zdeterminowanych przez dzwoniący wielokrotnie bez powodu o tej samej godzinie zwykły pokojowy budzik.
 • Medium Sture Johansson – Andrzej Szmilichowski odwiedził pod Sztokholmem znanego extrasensa i, jak sam pisze, wyszedł od niego szczęśliwy..
 • Tarot – USG dla duszy.
 • W cyklu Zrozumieć piramidy bardzo nietypowy tym razem wątek związany z małym budownictwem komórkowym, którego ślady ujawniają raz po raz archeolodzy.
 • Kolczaste schody do nieba w Meksyku.
 • O podejrzanych miejscach w Okruchach Wszechświata.
 • W Poczcie healerów polskich piramidoterapia w rajskim ogrodzie.
 • Młody lekarz o jacudowcach (znamy ich, a jakże, oj, jak dobrze znamy).
 • Lekarz naturalista Janusz Kołodziejczyk m.in. o mających udowodnić nieskuteczność akupunktury w przypadku schorzeń alergicznych pseudonaukowych badaniach, dla których punktem wyjścia były zabiegi wykonywane przez „przeszkoloną pielęgniarkę”.
 • Jerzy Łatak broni Edgara Cayce'a, a redakcja zaleca, by przy wszelkich ocenach obiektywnej wartości przepowiedni śpiącego proroka, zarówno aprobatywnych, jak i krytycznych, decydowały bezspornie ustalone fakty, nie zaś wyobrażenia o nich.
 • Temat na letnią kanikułę: duchy Londynu.

Dane techniczne

Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl