Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 35,00 zł
szt.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.

Nieznany Świat 9/2004

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Hipnoza: klucz czy wytrych? - dlaczego tak trudno wprowadzić w hipnotyczny trans ludzi o cynicznym nastawieniu do świata? Jakie są zalety i niebezpieczeństwa tej techniki? Czy rzeczywiście w umyśle osoby poddawanej hipnozie, wbrew jej woli, nie można zaimplantować polecenia, czy też sugestii, które byłyby sprzeczne z osobistą etyką? Jakie efekty przyniosło stosowanie regresji przez nowojorską policję w przypadku świadków zbrodni? Co na temat możliwości manipulacji hipnotycznych mówią channelingi? O tym wszystkim w publikacji Piotra Skórzyńskiego.
 • Na tropie Ałmysa - o Ałmysie (tak Ałtajczycy nazywają śnieżnego człowieka, znanego też jako yeti) pisaliśmy w Nieznanym Świecie kilkakrotnie, gdyż chodzi tu o jedną z najważniejszych zagadek naszych czasów. Ta tajemnicza istota stała się ostatnio bohaterem zdumiewających zdarzeń, które nastąpiły jesienią ubiegłego roku w Ałtaju, niezwykłej krainie położonej w samym środku Azji u zbiegu granic Syberii, Mongolii, Chin i Kazachstanu. Zaznaczył w nich swój osobisty udział mieszkający od lat w tym regionie polski podróżnik i dziennikarz Wojciech Grzelak jeden z nielicznych ludzi, którzy, jak wiele na to wskazuje, spotkali z tym stworzeniem się oko w oko. Nie pretenduję do przedstawiania aktualnego stanu wiedzy na temat śnieżnego człowieka, nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, pragnę tylko zaprezentować fakty, z którymi sam się zetknąłem, a częściowo także je współtworzyłem pisze autor w jednym z najciekawszych tekstów, jaki kiedykolwiek drukowaliśmy w Nieznanym Świecie.
 • Zagadka anteny na dnie morza - spoczywa głęboko na dnie oceanu w odległości tysiąca mil od Przylądka Horn i od 40 lat jest obiektem zaciekłych sporów oraz polemik. Po raz pierwszy sfotografowano ją w 1964 roku. Przypomina do złudzenia maszt z przytwierdzonymi do niego pod kątem prostym prętami, z których każdy zakończony jest małą sferoidą podobną do wypolerowanej kulki. Czy chodzi tu o obiekt sztuczny, czy twór naturalny? Ostatnio w tej sprawie pojawiły się nowe elementy.
 • Raport NŚ: Kanadyjskie Roswell - historia ta porównywana jest ze słynną katastrofą pojazdu Obcych w Roswell, a poświęcony jej film dokumentalny, emitowany przed kilkoma miesiącami przez kanał Discovery, nosił właśnie tytuł Nowe Roswell. Chodzi o wydarzenia, do jakich doszło w 1967 r. w rejonie miejscowości Shag Harbour w Nowej Szkocji, kiedy to obserwowany przez licznych świadków nieznany obiekt wpadł do morza, a następnie, jak ustalono, przemieścił się pod wodą 50 km w kierunku supertajnej bazy wojskowej, skąd eskortowany przez inne UFO wydobył się na powierzchnię, po czym oba odleciały w nieznanym kierunku. Z biegiem lat wychodzą na jaw coraz to nowe szczegóły tej bezprecedensowej sprawy, przy czym z ujawnionych niedawno tajnych dokumentów wydaje się bezspornie wynikać, że źródła wojskowe zakwalifikowały całą rzecz jako przypadek kontaktu z pojazdem pozaziemskim. Ze swej strony dotarliśmy na własną rękę do dodatkowych informacji na ten temat.
 • Wyleczony artretyzm, komórka po komórce - historia kobiety, która dzięki wskazówkom zawartym w ridingach , jakie pozostawił po sobie śpiący prorok z Kentucky, Edgar Cayce całkowicie wyleczyła się z ciężkiej choroby po uprzedniej wieloletniej, bezskutecznej walce z nią prowadzonej z pomocą lekarzy i przy wykorzystaniu metod medycyny akademickiej. Z powodu reumatoidalnego zapalenia stawów byłam kaleką przez osiem lat. Obecnie, od 33 lat jestem zdrowa i tańczę opowiada Loretta Godbout.
PONADTO:
 • Nowe znaki zapytania w sprawie Kodu Biblii, stanowiące m.in. konsekwencję badań zwojów z Qmran nad Morzem Martwym.
 • Szmilichowski dokonuje przeglądu cnót .
 • W cyklu Zrozumieć piramidy, który z wolna zbliża się ku końcowi, rady i obserwacje doświadczonego praktyka.
 • Tajemnica Glastonbury i Święty Graal korespondencja Leszka Mateli z Wielkiej Brytanii, gdzie odwiedził on jedno z najbardziej mistycznych miejsc na świecie.
 • Zagadka tektytów w Okruchach Wszechświata.
 • W Poczcie healerów polskich przebudzenie i mieszkająca w Polsce od 12 lat terapeutka i jasnowidzka w jednej osobie, Klaudia Szewcowa.
 • Kolejna dawka śmiechoterapii.
 • Koń, nasz przyjaciel ma duszę
 • Klub Ludzi Normalnych.
 • Nie ma kosmogramu bez ascendentu przekonuje profesor Leszek Weres.

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl