Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

Numerologia wróżebna

numerologia_wrozebna.jpg
  • promocja
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 35,99 zł 39,99 zł 35.99
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Buchmann

Opis

Numerologia, choć nie przez wszystkich doceniana, jest niezwykle fascynującą dziedziną, która umożliwia nam świadome wkroczenie do dotychczas zupełnie zamkniętego świata magii. Jako wiedza ezoteryczna pozwala wyjaśniać to, czego nie są w stanie pojąć zmysły i ludzka logika. Numerologia wskazuje wibracje i energie, których nie możemy zrozumieć ani zobaczyć, a jednak czujemy ich obecność niemal całym ciałem. Maciej Skrzątek, autor „Numerologii wróżebnej”, doświadczony już blisko dwudziestoletnią pracą wróżbity, zauważa, że mimo rozwoju cywilizacyjnego, wielu osiągnięć naukowych i postępu technologicznego, ogromna sfera ludzkiego życia wciąż pozostaje poza granicami tradycyjnych możliwości poznawczych. Ludzkość wciąż nie potrafi znaleźć odpowiedzi na najbardziej elementarne pytania.

Skąd przyszliśmy? Dokąd idziemy? Jaki jest cel naszego życia? Wokół zagadnień osnutych głęboką tajemnicą podatny grunt dla swojego rozwoju znalazła ezoteryka. Jej narzędziem poznawczym nie jest zawodny rozum, logika czy chłodne kalkulacje, a intuicja oraz magia. To dzięki nim mamy możliwość sięgać dalej niż zmysły i odkrywać to, co dotychczas niezbadane i niewyjaśnione. Numerologia to jedna z dróg ezoteryki, która znajduje odpowiedzi na pytania o nasz los i nasze miejsce we wszechświecie. Nic nie umożliwia człowiekowi głębszego poznania samego siebie i własnej drogi niż ta tajemna wiedza o liczbach. Zdaniem autora, numerologia zajmuje się nie tylko doradztwem, ale również przepowiadaniem przyszłości. Nasze losy są bowiem w znacznej mierze zależne od daty urodzenia, w której zaklęte zostało przeznaczenie. Zbiór kilku cyfr określających dokładny dzień, miesiąc i rok narodzin określa zarówno to, co już było, ale także to, co dopiero nastąpi. Aby jednak poprawnie rozszyfrowywać daty i nauczyć się odczytywać z nich przyszłość, konieczne jest odpowiednie narzędzie – wiedza. „Numerologia wróżebna” to kompendium informacji o liczbach, które pozwoli Ci opanować unikalną umiejętność spoglądania w przyszłość za pośrednictwem dat.

Publikacja wprowadzi Cię w nieznane większości ludziom tajniki numerologii. W przejrzysty i przystępny sposób wyjaśni Ci symbolikę poszczególnych cyfr, a także podpowie jak poprawnie odczytywać wpływ daty narodzin na nasze życie. Choć najczęściej bagatelizujemy liczby, to „Numerologia wróżebna” dowodzi, że odgrywają one ogromną rolę w naszej codzienności. Maciej Skrzątek zauważa, że to właśnie na bazie cyfr i numerów powstały wszystkie wybitne teorie naukowe i filozofie, które utworzyły podwaliny dla powstających cywilizacji. Zdaniem autora, to liczby i ich energia warunkują porządek ustanawiany we wszechświecie. Ta fascynująca wiedza jest przekazywana i rozwijana przez ludzkość już od czasów starożytności, co jest jednoznacznym dowodem jej ogromnej mocy i prawdziwości.

Publikacja jest zbiorem przemyśleń i bogatych doświadczeń autora w zakresie analizowania dat. Maciej Skrzątek szczegółowo objaśnia w niej prawidła rządzące ludzkim losem, które zostały zapisane w określających nas liczbach. Na część z nich nie mamy najmniejszego wpływu i pozostało nam jedynie je zaakceptować. Inne możemy zmieniać w takim zakresie, na jaki tylko pozwoli nam los. Umiejętność czytania daty urodzin umożliwia dogłębne poznanie świata, innych ludzi i siebie samego. Dotychczas nieosiągalna wiedza z zakresu ezoteryki, teraz pojawia się w zasięgu ręki. Wraz z „Numerologią wróżebną” nauczysz się świadomie kierować swoim życiem i losem. Już nigdy nie zwątpisz w ogromną moc liczb!

Dane techniczne

Autor Maciej Skrzątek
Data wydania 2018, Marzec
Numer wydania 1
ISBN 9788328051140
Liczba stron 352
Wymiary 160 x 235 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl