
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

Oryginalna terapia kwiatowa Bacha dla początkujących. Kwiaty - stosowanie - działanie
towar niedostępny






Opis
Wybrane zagadnienia z książki:
- 20 najważniejszych pytań i odpowiedzi dla początkujących
- ankieta przypisująca odpowiednią terapię kwiatową Bacha do danej sytuacji życiowej
- dobór odpowiednich mieszanek w terapii kwiatowej Bacha
- krople ratunkowe – pierwsza pomoc dla duszy w sytuacjach kryzysowych
- sposoby korzystania z terapii kwiatowej Bacha w stosunku do dzieci w różnym wieku
- korzystanie z pomocy kwiatów Bacha w leczeniu ostrych stanów u zwierząt domowych
Od kilkudziesięciu lat jest przedstawicielem angielskiego Centrum Dr. Edwarda Bacha na Niemcy, Austrię i Szwajcarię. Jej niemieckojęzyczne fundamentalne prace, a także wyniki trzydziestu lat badań, przetłumaczono na wiele języków. Środkiem ciężkości jej dzisiejszej działalności, w tym jako członkini Bach Foundation Network przy Centrum Dr. Edwarda Bacha w Anglii, jest wykładanie i upowszechnianie terapii kwiatowej Bacha w autentycznej postaci.
Ponadto istotny jest przede wszystkim wkład Mechthildy Scheffer do współczesnego rozwoju wiedzy o terapii Bacha i jej integracja z przyszłościowymi inicjatywami w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej.
Autor: Mechthild Scheffer
Tłumacz: Julian Brudzewski
Dane techniczne
Autor | Mechthild Scheffer |
Tłumacz | Julian Brudzewski |
Data wydania | 2007, Sierpień |
Numer wydania | 1 |
ISBN | 978-83-60528-39-6 |
Liczba stron | 128 |
Wymiary | 145 x 205 mm |
Okładka | miękka |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.