Piramidy i ich wykorzystanie + piramida gratis. Praktyczny poradnik dla wszystkich

piramidy_i_ich_wykorzystanie.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 31,90 zł 39,90 zł 31.90
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 39,90 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Wielka Pira­mida w Gizie, ale też częściowo inne pira­midy, należą do najbar­dziej tajem­ni­czych obiek­tów na naszej plane­cie. Od wieków fascy­nują nie tylko swoim maje­sta­tem i formą archi­tek­to­niczną, ale również zadzi­wiają tajem­ni­czym oddzia­ły­wa­niem. Książka znanego eksperta od zjawisk niezna­nych Leszka Mateli jest nie tylko prze­wod­ni­kiem po świe­cie pira­mi­do­lo­gii, ale przede wszyst­kim przej­rzy­stym kompen­dium prak­tycz­nego wyko­rzy­sta­nia ener­gii pira­mid dla każdego. Wraz książką czytel­nik otrzy­muje własne narzę­dzie do ekspe­ry­men­tów jakim jest pira­midka ener­ge­tyczna do samo­dziel­nego skle­je­nia. Dzięki temu można będzie wypró­bo­wać dobro­czynne oddzia­ły­wa­nie pira­mid w prak­tyce. Pira­midka dołą­czona do książki nadaje się do ener­ge­ty­za­cji i polep­sze­nia jako­ści produk­tów spożyw­czych, leków, napeł­nia­nia pomiesz­cze­nia korzyst­nymi ener­giami Kosmosu, wzmac­nia­nia orga­ni­zmów żywych oraz w dzie­siąt­kach innych dziedzin.

Warto abyś zapo­znał się z tą książką jeśli:

  • chcesz czegoś więcej dowie­dzieć się o tajem­ni­cach piramid
  • inte­re­suje Cię ener­gia pira­mid i jej wykorzystanie
  • chcesz stoso­wać różne pira­midy dostępne w handlu
  • pragniesz zbudo­wać własną piramidę
  • chcesz ener­ge­ty­zo­wać różne produkty — zamie­rzasz zwięk­szyć poziom ener­ge­tyczny pomiesz­czeń i stymu­lo­wać korzystną ener­gią kosmiczną rośliny i orga­ni­zmy żywe

Do książki dołą­czono piramidkę.

 

 

Dane techniczne

Autor Leszek Matela
Data wydania Marzec, 2018
Numer wydania V
ISBN 978-83-7377-918-1
Wymiary 150x205 mm
Okładka miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl