Praktykowanie Obecności. Inspirujący przewodnik, który pomoże Ci odzyskać właściwe znaczenie i sens życia

  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 32,00 zł 36,00 zł 32.00
Cena w innych sklepach: 29,00 zł
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Znakomity przewodnik ku świadomości tego, co Boskie, odsłaniający jak w sprawach codziennych pozostawać w pokoju i harmonii.

Każdy, kto zaznał niezadowolenia, niezaspokojenia czy frustracji, będzie w stanie zobaczyć, że istnieje tylko jedno brakujące ogniwo w całym łańcuchu harmonijnego życia. Jest nim praktykowanie obecności Boga - świadome, codzienne, w każdej godzinie przebywanie w jakiejś duchowej prawdzie z pisma świętego, bez względu na to, czy to będzie pismo chrześcijańskie, hebrajskie, hinduskie, buddyjskie, taoistyczne czy muzułmańskie
(ze wstępu do książki)

Sławny wykładowca i nauczyciel Joel S. Goldsmith prowadzi nas krok po kroku od frustracji, poczucia braku i ludzkiego niezadowolenia do świadomego związku ze Stwórcą.
Fałszywe przekonanie, że żyjemy w oddzieleniu od Boga może być zastąpione przez radosne doświadczenie transcendentalnej Obecności, która zawsze jest przy nas, a każdy, kto pozostaje na nią otwarty jest prowadzony, ochraniany i zaopatrywany w nieskończoną miłość i inteligencję. Autor wyjaśnia zasadę funkcjonowania zasobów duchowych i odsłania tajemnicę braterstwa ludzkości jako istniejącego w świecie kręgu Świadomości Chrystusowej.

 Nowe pokolenie dojrzałych poszukujących, otwartych na duchową prawdę odkrywa teraz nauki Joela S. Goldsmitha, które nie straciły nic ze swojej aktualności, żywotności i mocy. Przewiduję, że ten duchowy przekaz dotrze i wpłynie na jeszcze większą liczbę osób w XXI wieku niż za życia autora.
(Eckhart Tolle, autor książki Potęga Teraźniejszości)

Na biurku, przy którym pracuję, mam małe zdjęcie Joela S. Goldsmitha. Czuję jego obecność codziennie. Uważam Joela za jednego z moich najważniejszych nauczycieli. Jego ponadczasowa mądrość prowadzi mnie stale w mojej pracy.
(Wayne W. Dyer, autor książki Potęga Intencji)

Joel S. Goldsmith otworzył drzwi mojej duszy. W niezwykły sposób pomógł mi w poszukiwaniu wewnętrznego pokoju.
(Marianne Williamson, autorka książki Dar Przemiany)

Praktykowanie Obecności przedstawia sposób życia spontanicznie i radośnie. Niech każdy, kto szuka swojej prawdziwej Istoty zabierze tę książkę w swoją podróż.
(Gerard G. Samposky, autor książki Przebaczenie Najpotężniejszy Uzdrowiciel)

JOEL S. GOLDSMITH (1892-1964), jeden z największych mistyków XX stulecia. Trzon jego twórczości poświęcony był duchowemu uzdrawianiu, rozpoznaniu natury jedności, życiu w stanie Boskiej Obecności. Dzisiaj jego nauki służą kształceniu w tak różnorodnych środowiskach, jak seminaria rozwoju duchowego czy kursy dla biznesmenów.

Autor: Joel S. Goldsmith

Tłumacz: Teresa i Paweł Bahderowie

Dane techniczne

Autor Joel S. Goldsmith
Tłumacz Teresa i Paweł Bahderowie
Data wydania 2009, Listopad
Numer wydania 1
ISBN 978-83-61897-12-5
Liczba stron 201
Wymiary 133 x 204 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl