Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Nauka o umyśle
Nauka o umyśle
49,90 zł 19,90 zł
egz.
Zakazana historia ludzkości
Zakazana historia ludzkości
59,80 zł 29,90 zł
egz.
Mahabharata - Największy epos świata
Mahabharata - Największy epos świata
78,00 zł 42,90 zł
egz.
Przełomowe odkrycia
Przełomowe odkrycia
42,80 zł 19,90 zł
egz.

Sekrety katedr i miejsc mocy. Wiedza tajemna chrześcijańskich mistrzów

  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 23,80 zł 29,80 zł 23.80
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5

Opis

Książka poświęcona jest sekretom wiedzy tajemnej, stworzonej przez wyrosłych na gruncie chrześcijaństwa mistrzów. To, co wiedzieli o otaczającym świecie kosmicznych energii budowniczowie średniowiecznych katedr, to, co odkryli w zaciszu klasztornych cel mistycy chrześcijańscy, są to wspaniałe osiągnięcia, do których z pewnością człowiek XXI wieku winien powracać. Zgłębiając tajemnice dawnych kościołów i kaplic, klasztorów czy też cudownych źródełek zlokalizowanych przy sanktuariach, odkrywamy fascynującą wiedzę.

Okazuje się, że budowniczowie danych katedr i kościołów posiadali wgląd w duchową wiedzę przyrody, potrafili wykorzystać różnego rodzaju naturalne, subtelne oddziaływania dla dobra i rozwoju wewnętrznego człowieka. Książka ta stanowi unikalny przewodnik po najwspanialszych zabytkach krajowych i zagranicznych, ponieważ informacji dotyczących sekretów dawnych budowli w Polsce i w Europie nie znajdziecie Państwo w żadnym innym klasycznym przewodniku.

Zapoznaj się z książką, jeśli chcesz:

  • zgłębić tajemnice chrześcijańskiej tradycji geomantycznej,
  • dowiedzieć się, jak dostosowywano dawne budowle do układu promieniowań kosmicznych,
  • zgłębić sekrety kościołów postawionych w niezwykłych miejscach mocy,
  • dowiedzieć się o oddziaływaniu labiryntów i symboli,
  • poznać tajemną wiedzę gotyckich mistrzów budowlanych,
  • dowiedzieć się o twórcach mistycznej i geomantycznej architektury.

Dane techniczne

Autor Leszek Matela, Otylia Sakowska
Data wydania 2008
Numer wydania 2
ISBN 978-83-7377-146-8
Liczba stron 208
Wymiary 146 x 206 mm
Okładka miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

20 maja 2005

Spod pióra współpracowników NŚ wyszła kolejna książka poświęcona sekretom wiedzy tajemnej. Tym razem chodzi o wiedzę wyrosłą na gruncie chrześcijaństwa: rozszyfrowanie tajemniczego kodu gotyckiej architektury i sztuki. To, co wiedzieli o otaczającym świecie kosmicznych energii budowniczowie średniowiecznych katedr, to, co odkryli w zaciszu klasztornych cel mistycy chrześcijańscy, jawi się wspaniałymi osiągnięciami, do których powinien nawiązywać człowiek XXI wieku. Zgłębiając zagadki dawnych kościołów i kaplic, klasztorów, czy też zlokalizowanych przy sanktuariach cudownych źródełek, natrafiamy na trop fascynujących faktów. Okazuje się, że budowniczowie gotyckich katedr i kościołów posiadali wgląd w duchową substancję przyrody, a jej różnego rodzaju naturalne, subtelne oddziaływania potrafili wykorzystać dla dobra i rozwoju wewnętrznego człowieka. Książka Mateli i Sakowskiej stanowi unikalny przewodnik obejmujący tajniki najwspanialszych zabytków gotyckich, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. To także nieodzowna pozycja w księgozbiorze każdego, kto jest zainteresowany ukrytą spuścizną chrześcijaństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl