
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

Smak życia
towar niedostępny






Opis
Ponoć w Brazylii kobiety śmieją się podczas przyrządzania posiłków, by w jedzeniu była radość. O to pierwsza z serii „smaków” książka, w której Agnieszka Maciąg opowiada o przyjemności gotowania, smakowania, a przede wszystkim radości życia. Dzięki niej tysiące Polek zaczęło zmianę swojego stylu życia. Agnieszka zachęca w niej do poszukiwań i kulinarnych eksperymentów.
Jej przepisy nie są wydumane, a wszystkie składniki można znaleźć w polskich sklepach. Choć Agnieszka jest modelką, wcale nie zaleca drakońskich diet. Udowadnia, że zgrabna sylwetka nie musi się wiązać z głodówkami. I przypomina, że uroda zaczyna się w kuchni.
Dane techniczne
Autor | Agnieszka Maciąg |
Data wydania | 2017 |
Numer wydania | 1 |
ISBN | 9788375154726 |
Liczba stron | 352 |
Wymiary | 175 x 240 mm |
Okładka | twarda |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.