Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Strażnik Tajemnic
Strażnik Tajemnic
59,80 zł 29,90 zł
egz.

Sounds of guitar - Romantyczny relaks i muzyka na czakry

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Avida

Opis

Muzyka jest skierowana do wszystkich, którzy chcą znaleźć ukojenie duszy i ciała. Nastraja bardzo optymistycznie, wprowadza cudowny spokój i odprężenie. Wręcz pobudza do radości i optymizmu. Życie powinno być radością. Najważniejsza jest tu harmonia dźwięków. Muzyka doskonale sprawdzi się dla każdego, można ją wykorzystać do harmonizowania czakr, zabiegów uzdrawiających.

Każdy z utworów (pierwsze siedem) zagrany jest w innej tonacji, począwszy od dźwięku „H”, a kończąc na dźwięku „C”. Z kolei każdy z owych dźwięków ma wpływ na funkcjonowanie innej części ciała oraz przypisany jest innej czakrze (czakry to centra energetyczne zwane również ośrodkami energii psychicznej) i ma korzystny wpływ na ich funkcjonowanie. To właśnie stymulacja taką odpowiednio dobraną muzyką może wspierać procesy harmonizowania i uzdrawiania organizmu. Ta muzyka może być pomocna w procesie uwalniania się od stanów depresyjnych, ponieważ skomponowana jest w taki sposób aby poprzez swoją różnorodność i optymizm wprowadzać radosny nastrój.

Ludzie, którym zależy wyłącznie na odprężeniu i dobrej zabawie też znajdą tam coś dla siebie.

Muzyka ma swój specyficzny klimat, który sprawia że doskonale się jej słucha zarówno prowadząc samochód jak i na randce z dziewczyną czy ukochanym. Polecam ją też dla kierowców, gdyż poprzez swoją „dynamikę” nie pozwala zasnąć i sprawia że podróż nawet na duże odległości staje się przyjemnością, a stanie w korkach ulicznych jest mniej stresujące. Nie jest monotonna, jej nastrój rozładowuje napięcia.

Czakry są umiejscowione wzdłuż osi kręgosłupa od końca kości ogonowej po czubek głowy i są odpowiedzialne za szereg funkcji psychiczno-fizycznych. Każda czakra ma swój podstawowy kolor i dźwięk (dlatego można na nie wpływać odpowiednim kolorem i dźwiękiem). Dysfunkcje poszczególnych czakr są przyczyną większości schorzeń psychiczno-fizycznych. A prawidłowe działanie czakr sprzyja długiemu życiu i zdrowiu.

Ta muzyka została skomponowana z myślą o harmonizacji poszczególnych centów energetycznych - czakr. Każdy z 7 pierwszych utworów jest w innej tonacji, wpływającej na daną czakrę oraz ma piękne działanie relaksacyjne. Harmonia wszystkich czakr jest objawem doskonałego zdrowia psycho-fizycznego.

Czakry - nazywane również głównymi ośrodkami energii psychofizycznej, związane z funkcjonowaniem wszystkich pozostałych ciał. Ich zadaniem jest filtrowanie i rozprowadzanie energii w odpowiednie miejsca. Układają się one w mapę naszego świata wewnętrznego, wskazują stosunek do siebie samego i sposób doświadczania energii. Życie jest energią. Czakry są ze sobą połączone merydianami - kanałami energetycznymi, zwanymi również nadi. Czakry są odpowiedzialne za prawidłowe gospodarowanie energią praniczną (życiową) - przyswajanie, wydalanie, przetwarzanie oraz przesyłanie do innych czakr oraz narządów wewnętrznych człowieka (poprzez merydiany). Nieprawidłowe funkcjonowanie czakry doprowadza do zachwiania równowagi ciała energetycznego, a objawem tego stanu rzeczy są odczuwalne dolegliwości i choroby. W ciele bioplazmatycznym człowieka znajduje się ponad 300 czakr oraz wiele tysięcy merydian.

Jest siedem podstawowych czakr:

1. Czakra podstawy kręgosłupa (korzenna) - (kolor czerwony) - powiązana z nadnerczami - odpowiedzialna za układ szkieletowy, kości. Źle działająca może powodować na poziomie emocji i psychiki brak koncentracji, niepokój wewnętrzny, poczucie pustki oraz na poziomie fizycznym np. artretyzm. Dźwięk C.

2. Czakra krzyżowa (podbrzusza) - nazywana również drugą (kolor pomarańczowy) - powiązana z narządami płciowymi (jajniki u kobiet i jądra u mężczyzn) - odpowiedzialna za naszą seksualność i relacje z innymi (rodzina). Źle działająca może powodować zaburzenia na poziomie seksualnym, przemoc. Fizyczne objawy to choroby kobiece, przewodu i pęcherza moczowego i impotencję oraz prostatę u mężczyzn. Dźwięk D.

3. Czakra pępkowa (splotu słonecznego) - (kolor żółty) - związana z trzustką oraz nadnerczami - odpowiada za mięśnie i układ trawienny. Źle działająca powoduje nadwrażliwość, agresywność, skłonność do uzależnień, niską samoocenę, a na poziomie fizycznym alergie, cukrzycę, chroniczne zmęczenie czy wrzody żołądka. Dźwięk E.

4. Czakra serca - (kolor zielony, czasem różowy) - związana z grasicą - odpowiada za serce, płuca, układ krążenia i klatkę piersiową. Źle działająca powoduje lęk przed zdradą, samotnością i, paradoksalnie, przed zaangażowaniem się, a także melancholię. Na poziomie fizycznym jest to przyczyną raka, chorób serca czy nadciśnienia. Dźwięk F.

5. Czakra gardła - (kolor niebieski) - powiązana z tarczycą - odpowiada za gardło, uszy, nos, zęby, usta. Źle działająca powoduje trudności w wyrażaniu emocji, odtwórcze podejście do życia, a na poziomie fizycznym astmę, bóle gardła, problemy z tarczycą i słuchem. Dźwięk G.

6. Czakra trzeciego oka (pomiędzy brwiami) - (kolor indygo) - związana z przysadką mózgową - połączona jest z oczami oraz podstawą czaszki. Żle działająca powoduje trudności z uczeniem się, ogranicza myślenie, jest przyczyną halucynacji i sennych koszmarów. Na poziomie fizycznym przejawia się to w problemach ze wzrokiem (np. jaskra), częstych bólach głowy, a także zaburzeniach neurologicznych. Dźwięk A.

7. Czakra korony (czubek głowy) - (kolor fioletowy, złoty, biały) - powiązana z szyszynką - odpowiada za skórę, korę mózgową i szczyt czaszki. Źle działająca powoduje depresje i obsesyjne myśli, zaś na poziomie fizycznym epilepsję, chorobę Alzheimera, chroniczne zmęczenie. Dźwięk H.

Każda z nich odpowiedzialna jest za konkretny rodzaj energii i określone organy naszego ciała fizycznego. Oprócz tego każdej z nich przyporządkowane są właściwe dla niej emocje. Najlepiej, jeśli wszystkie czakry działają harmonijnie, energia może wówczas bez przeszkód przepływać, jesteśmy zdrowi i zadowoleni z życia. Nasze nieprawidłowe, destrukcyjne myśli i emocje są przyczyną bloków energetycznych, a te z kolei powodują napięcia w ciele fizycznym. Energia nie może swobodnie przepływać, czego efektem są różnego rodzaju choroby. Dzięki tej muzyce poczujesz radość życia (ta muzyka jest przepełniona życiem). Podnosi wewnętrzną energię i uwalnia od depresyjnych stanów. Słuchaj jej często jak możesz, a pobudzi Twój umysł i każdą komórkę do cudownego życia.

Zawartość:

1. Eyes/Oczy 6:06 (Czakra korony: tonacja H-dur).
2. Yet/A jednak 5:36 (Czakra trzeciego oka - podbrzusze: tonacja A-dur).
3. I believe/Wierzę 3:50 (Czakra gardła - tonacja G-dur).
4. She/Ona 5:18 (Czakra serca: tonacja F-dur).
5. Dream/Sen 5:10 (Czakra pępkowa: tonacja E-moll).
6. The day off/Wolny dzień 4:30 (Czakra Krzyrzowa -druga lub podbrzusza- tonacja D-dur).
7. The Life/Życie 5:00 (Czakra podstawy - czubek gowy: tonacja C-dur).

Bonus:

8. For you/Dla Ciebie 5:09 (tonacja D-moll).
9. I believe - ver. long 5:24 (tonacja G-dur).

Dane techniczne

Wykonawca Dariusz Bartoszewicz
Gatunek zdrowie, terapia
Model płyta CD

Opinie o produkcie (0)

Inni kupili również
do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl