Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Mahabharata - Największy epos świata
Mahabharata - Największy epos świata
78,00 zł 42,90 zł
egz.
Nauka o umyśle
Nauka o umyśle
49,90 zł 19,90 zł
egz.

TC Komplet Karafa Golden Alladin (1,3l) + 4 szklanki Mythos ze złotym kwiatem życia

Dostępność: brak towaru
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

Komplet zawiera:

 • TC Karafa Golden Alladin (1,3l) ze złotym kwiatem życia
 • 4 szklanki Mythos ze złotym kwiatem życia

I. Karafa ALLADIN

Karafa ALLADIN jest przedmiotem użytkowym o designie zawierającym doskonałą formę, nadającym się wspaniale do codziennego użytku. Przeznaczona jest wyłącznie do napojów zimnych i letnich. Polecana nie tylko na wodę, lecz również na soki i wino.

Już po upływie 3 minut w karafie witalnej ALLADIN normalna woda z kranu posiada ulepszony smak i jak potwierdzają kompetentni lekarze, jest dowartościowana biologicznie. Dzięki temu podczas picia, organizm wypłukuje znacznie większą ilość nie strawionych resztek pokarmowych. Przy wodzie nie ożywionej jest to niemożliwe. Stabilizacja kryształów wody jest bardzo wysoka, jej działanie utrzymuje się około tygodnia, bez wpływów obcych.

Na spodzie karafy znajduje się symbol "Kwiatu życia" wypalony od zewnętrznej strony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza z 23,8 karatowego złota. Powoduje on dodatkową energetyzację napoju w naczyniu.

Prosimy nie używać żadnych dodatkowych wpływów doenergetyzowujących do ożywiania płynów. Wyniki pomiarów wykazują zadziwiająco wysokie biologiczne dowartościowanie płynów wlanych do produktów TC. Dalsza aktywacja przy użyciu innych metod (kamienie itp.) jest nie wskazana! W przypadku, jeżeli właśnie zainstalowaliście Państwo urządzenie witalizacyjne w system doprowadzający wodę z rurociągów, produkty TC harmonizują dostępną jakość wody. Dodatkowo siła formy działa na atmosferę i podwyższa biologiczną jakość pomieszczenia.

Wskazówki – instrukcja pielęgnacji
Aby siła formy mogła oddziaływać również i na atmosferę pomieszczenie, prosimy ulokować swoją karafkę TC w miejscu dominującym. Prosimy zwracać uwagę, aby karafka TC nie była narażona na bezpośrednie oddziaływanie słońca, ponieważ mogą tworzyć się algi i/lub może powstać zagrożenie pożarem poprzez efekt soczewki wypukłej. Osad w karafce najlepiej czyścić ciepłą wodą, z dodatkiem jednej łyżki kwasku cytrynowego (kwasek cytrynowy używać tylko wewnątrz). Proszę nie używać żadnych agresywnych środków czyszczących i proszę myć swoja karafkę TC wyłącznie ręcznie. Silne zabrudzenia można usunąć poprzez opłukiwanie surowym ryżem i ciepłą wodą. Złoty symbol proszę czyścić ręcznie przy użyciu delikatnych dodatków do mycia, tak aby nie uszkodzić wgrzanego symbolu.

Wykonanie:

 • Wysokość: 20 cm
 • Szerokość: 16 cm
 • Pojemność: 1,3 l
 • Materiał: szkło wolne od metali bezołowiowe.
 • Symbol "Kwiat życia" wypalony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza z 23,8 karatowego złota.

II. Szklanki Mythos

Szklanki Mythos są idealne do zimnych jak i ciepłych napoi. Można pić z nich wodę, soki, herbatę, a nawet kawę. Niezwykły kształt oparty na trójpodziale pozwala na wygodne trzymanie szklanek w ręce. Napój pity ze szklanek Mythos pozwala na lepsze oczyszczanie organizmu z zalegających toksyn.

Trójczłonowa konstrukcja formy została skomponowana wg prawa złotego przejścia. Wartość biologiczna znajdującej się w nich wody (nadaje się również do soków) jest wzmacniana, a jej smak rozkwita. Szklanki TC MYTHOS zostały świadomie mocno skonstruowane z myślą o użytkowaniu w intensywnym życiu codziennym i dlatego idealnie nadają się dla dzieci i do różnych innych celów aż po gastronomię włącznie. Jego konstrukcja formy została tak dobrana, aby szklanki MYTHOS nie mógły nigdy się przewrócić, prosimy wypróbować! Nadaje się również idealnie do ciepłych napojów, takich jak herbata, kawa etc. Tak naprawdę można ich używać wielostronnie a przy tym oczywiście posiadają formę poprawiającą smak.

Na spodzie szklanek znajduje się symbol "Kwiatu życia" wypalony od zewnętrznej strony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza z 23,8 karatowego złota. Powoduje on dodatkową energetyzację napoju w naczyniu.

Wskazówki – instrukcja pielęgnacji
Realizacja odbywa się w wysoko jakościowej produkcji maszynowej, która umożliwia precyzyjne ukształtowanie formy. Osad na szklance najlepiej usuwa się ciepłą wodą z dodatkiem kwasku cytrynowego, po 2 godzinach wypłukać dokładnie, kwasku cytrynowego nie używać na zewnątrz. Proszę nie stawiać wypełnionego kubka na dłuższe bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ prowadzi to do naturalnego procesu powstawania alg.
Szklanki nie przeznaczone do mycia maszynowego ani przy użyciu silnych detergentów. Złoty symbol proszę czyścić ręcznie przy użyciu delikatnych dodatków do mycia, tak aby nie uszkodzić wgrzanego symbolu. 

Wykonanie:

 • Wysokość: 8,0 cm
 • Szerokość (góra): 7,0 cm
 • Pojemność: 0,25 l
 • Ciężar: ok. 176 gr
 • Materiał: szkło wolne od metali bezołowiowe.
 • Symbol "Kwiat życia" wypalony na szkle w temperaturze prawie 400 stopni Celcjusza z 23,8 karatowego złota.

Produkty TC energy design wprowadzają do pamięci produktów informacje pochodzące z natury, co czyni, iż nasz organizm będzie wspaniale funkcjonował według praw natury – ZDROWO, OŻYWCZO I WITALNIE
 
Wyjątkowość produktów TC tkwi w kształtowaniu formy, które powstaje dzięki muzykalnemu postrzeganiu prowadzenia linii, niemożliwym do porównania z czymkolwiek. Łagodne ruchy fal wymieniają się pomiędzy sobą, porównywalnie do przynoszących ulgę kompozycji starych mistrzów. Thomas Chochola komponuje swoje design na fortepianie, a powstałe ścieżki dźwiękowe później przelicza na wymiary. Według wiedzy legendarnych mistrzów budowlanych nadzorujących budowę katedr i piramid istnieją pełne siły kształty form, które wzmacniają i stabilizują biologiczną siłę życia otoczenia. Wpływ form i trasowanie linii w ich otoczeniu jest znany od tysiącleci. Woda reaguje również bardzo wrażliwie na otaczające ją formy. Produkty TC koncentrują się głównie na naturalnym, biologicznym podniesieniu wartości wody pitnej i dziedzin życia poprzez specjalne kształtowanie formy współgrającej z wodą.III.

III. Informacje

UWAGA:
Z produktami TC nie są związane jakiekolwiek obietnice uzdrawiania lub zapewnienia dotyczące wpływu na przebieg choroby. Użytkowanie produktów TC jest wolne od obietnic dotyczących poprawy dobrego samopoczucia i wymaga samodzielnego działania osoby używającej produktów.

Produkty TC energy design wprowadzają do pamięci produktów informacje pochodzące z natury, co czyni, iż nasz organizm będzie wspaniale funkcjonował według praw natury – ZDROWO, OŻYWCZO I WITALNIE
 
Wyjątkowość produktów TC tkwi w kształtowaniu formy, które powstaje dzięki muzykalnemu postrzeganiu prowadzenia linii, niemożliwym do porównania z czymkolwiek. Łagodne ruchy fal wymieniają się pomiędzy sobą, porównywalnie do przynoszących ulgę kompozycji starych mistrzów. Thomas Chochola komponuje swoje design na fortepianie, a powstałe ścieżki dźwiękowe później przelicza na wymiary. Według wiedzy legendarnych mistrzów budowlanych nadzorujących budowę katedr i piramid istnieją pełne siły kształty form, które wzmacniają i stabilizują biologiczną siłę życia otoczenia. Wpływ form i trasowanie linii w ich otoczeniu jest znany od tysiącleci. Woda reaguje również bardzo wrażliwie na otaczające ją formy. Produkty TC koncentrują się głównie na naturalnym, biologicznym podniesieniu wartości wody pitnej i dziedzin życia poprzez specjalne kształtowanie formy współgrającej z wodą.

Dane techniczne

Model 1 komplet (Karafa + 4 kubki)

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl