Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Tarot Marsylski - 78 kart do wróżenia
Tarot Marsylski - 78 kart do wróżenia
39,90 zł 9,90 zł
szt.
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
60,00 zł 9,90 zł
egz.

Uzdrawianie wiarą - uzdrawianie całościowe

  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 14,00 zł 30,00 zł 14.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

I zdrowym, i chorym książka ta powie, o co naprawdę chodzi w życiu. Ten, kto stara się wypełniać swoje ziemskie dni czymś dobrym, dojść do ładu z sobą i swoimi bliźnimi, kto chce doznać siły płynącej z prawdziwie pozytywnego życia, znajdzie w tej książce nieocenioną pomoc. Zawiera ona szczegółowe wyjaśnienia współzależności, jakie zachodzą pomiędzy chorobą lub zdrowiem a naszym sposobem życia i przekazuje nam, że BÓG jest źródłem siły w głębi wnętrza każdego człowieka.
    
Jezus z Nazaretu 2000 lat temu mówił do chorych, których uzdrawiał: "Pójdź i nie grzesz odtąd już więcej. Twoja wiara ci pomogła". Czy te słowa przeznaczone są tylko dla ludzi tamtych czasów? Czy tylko wtedy miały znaczenie, czy mają też sens w czasach dzisiejszych, w których medycyna oferuje człowiekowi tyle możliwości leczenia jego chorego ciała? O co chodziło Jezusowi, kiedy mówił o wierze?
    
Gabriela, prorokini i orędowniczka Boga dla naszych czasów, ukazuje w tej książce, czym jest prawdziwa, aktywna wiara. Chodzi nie tylko o to, żeby wierzyć w Boga powierzchownie i myśleć o Nim tylko wtedy, kiedy nam się źle powodzi lub kiedy mamy trudności. Chodzi o wiele więcej - o włączenie Go całkowicie w nasze życie przez przyjmowanie w głębi serca i wprowadzanie w czyn Jego Prawa, które znamy z Dziesięciu Przykazań i Kazania na Górze. To dotyczy nie tylko naszego sposobu myślenia i postępowania, lecz również naszych uczuć i odczuć, jakie żywimy na przykład wobec bliźniego.

Gabriela daje konkretne, pomocne nam wskazówki, abyśmy samych siebie lepiej zrozumieli, znaleźli dostęp do siebie samych, do tych myśli czy kompleksów w nas, które nie są w porządku i powinny być oczyszczone. Jeżeli usuniemy to, co tamuje przepływ pozytywnych i zbawiennych sił, to siła Boża może w nas zadziałać i przynieść nam trwałe całościowe uzdrowienie. W tej książce znajdujemy więc całą pełnię wyjaśnień, impulsów i pomocnych wskazówek do osiągnięcia pozytywnego, zdrowego i szczęśliwego życia.

Kiedy jakiś specjalista widzi koniec swoich możliwości leczenia, często używa słowa "nieuleczalny". Jednak w Bogu nie ma nic nieuleczalnego, gdyż Bóg jest wiecznie dający, zawsze pomagający i uzdrawiający. Bóg, życie, myśli jednak w pierwszej kolejności o duszy, o nieśmiertelnym ciele, a dopiero potem o śmiertelnej powłoce - człowieku. Kto może wiedzieć i kto chce powiedzieć, że przy tej czy innej chorobie nie ma już nadziei? Jeśli siła Ducha może być uaktywniona, ponieważ ofiarujemy nasze życie Bogu i na Bogu budujemy, to musimy mimo wszystko być świadomi, że Bóg, światło dba najpierw o duszę. Jeśli zdrowie ciała jest pożyteczne dla duszy, to ciało może wyzdrowieć.

Dane techniczne

Data wydania 2001
Numer wydania 1
ISBN 83-911929-0-3
Liczba stron 98
Wymiary 145 x 205 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl