Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Submit
Produkt dnia
Kroniki Anunnaki
Kroniki Anunnaki
59,80 zł 29,90 zł
egz.
Misterium życia zwierząt
Misterium życia zwierząt
44,80 zł 22,90 zł
egz.

Wahadło OZYRYS makro 4-ro elementowy

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 123,00 zł 123.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAJ

Opis

Wahadło OZYRYS o zwiększonej sile działania, wykonane z drewna bukowego, malowane na kolor czarny. W celu zwiększenia natężenia promieniowania można rozbudować wahadło o dodatkowe elementy sprzedawane oddzielnie. Długość: 180 mm, średnica: 58 mm, waga: ok. 160g.

Nazwa wahadła pochodzi od imienia egipskiego władcy świata pozagrobowego, męża bogini Izydy.
Ozyrys wykonany jest z drewna na podstawie kształtu wahadła znalezionego w Dolinie Królów w Egipcie. Wahadło w sposób ciągły emituje promieniowanie o dużym natężeniu odpowiadające kolorowi szaremu (zieleń ujemna). Składa się z kilku półkul - czterech, pięciu lub więcej, które można rozłączać pozostawiając zawsze część wahadła z ostrym czubkiem i jedną półkulą, gdzie znajduje się akumulator. Tak skonstruowane wahadło może mieć różną moc oddziaływania w zależności od potrzeb.
Ozyrys ma właściwości lecznicze szczególnie w przypadkach chorób nowotworowych oraz chorób wywołanych przez wirusy i bakterie. Ogromne usługi oddaje w teleradiestezji przekazując na odległość jony ziół, leków, mikroelementów itd.
Podczas pracy wahadłem Ozyrys należy zachować ostrożność ze względu na stałą emisje promieniowania (S). Wahadło powinno być uziemione. Po zakończeniu działania należy wahadło rozłożyć - wtedy staje ono neutralne.

Ozyrys jest wahadłem mentalnym, dlatego też podczas używania. go bardzo ważna jest koncentracja myśli oraz pozytywne nastawienie operującego nim zwłaszcza podczas wspomagania chorych.

Wahadło skonstruowane przez Józefa Baja, wykonane w pracowni „Baj”.

Sposób użycia.
Przed użyciem należy wahadło odpromieniować uderzając lekko o jakiś przedmiot. Następnie trzymając za sznurek (na długości swojego promienia), umieszczamy je nad chorym organem, nad splotem słonecznym lub nad wewnętrzną stroną dłoni (receptorami).
Wydajemy polecenie mentalne: „Nadaj tyle wibracji leczniczych ile jest potrzeba dla mnie do poprawienia stanu zdrowia.”
Czas pracy dyktuje samo wahadło. Całkowite zatrzymanie oznacza koniec pracy.
Wahadłem oddziałujemy na siebie lub inną osobę w zależności od indywidualnych potrzeb (od jednego do trzech razy dziennie).
Ważne jest, że przesyłając wibracje nie istnieje ryzyko przedawkowania preparatu.
(Opr. Pracownia „Baj”)

Uwaga.
Stosowanie wahadła nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskiej i klasycznych metod leczenia!
Stanowi ono zawsze jedynie działanie pomocnicze, uzupełniające, profilaktyczne oraz wzmacniające skuteczność terapii medycznej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl