Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Podróże szlakiem wielkich tajemnic
Podróże szlakiem wielkich tajemnic
48,10 zł 32,00 zł
egz.

Wahadło profilaktyczne akacjowe z kolorami na sznurku

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 116,00 zł 116.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAJ

Opis

Wahadło wykonane jest w kształcie kuli z drewna akacjowego i zawieszone na sznurku, na którym zaznaczono za pomocą koralików kolory radiestezyjne. Koraliki zamocowane są na stałe, bez możliwości przesuwania. Wahadło znajduje zastosowanie w profilaktyce, chromoterpii i rekonwalescencji.

Wahadło wykonane jest w kształcie kuli z drewna akacjowego. Dzięki materiałowi zastosowanemu do jego wykonania, a zwłaszcza emitera umieszczonego we wnętrzu kuli, wahadło emituje specjalny rodzaj promieniowania, które znajduje szerokie zastosowanie w radiestezji.

Wahadło profilaktyczne - WP stanowi kulę z drewna akacjowego. Dzięki materiałowi zastosowanemu do jego wykonania, a zwłaszcza emitera umieszczonego we wnętrzu kuli, wahadło emituje specjalny rodzaj promieniowania, które znajduje szerokie zastosowanie w radiestezji.

WP było tak pomyślane, aby mogło znaleźć zastosowanie w profilaktyce ( stąd nazwa wahadła ). W praktyce okazało się jednak, że możliwości zastosowania wahadła są znacznie szersze, bowiem WP może być stosowane między innymi:
  • w profilaktyce, gdyż umożliwia w znacznym stopniu zabezpieczenie organizmu przed różnymi schorzeniami (zwłaszcza bakteryjnymi i wirusowymi) - np. katarem, grypą itp. Co jest bardzo istotne zwłaszcza w okresie epidemii;
  • w chromoterapii, gdyż jest pomocne w leczeniu praktycznie biorąc wszystkich schorzeń, począwszy np. od chorób nowotworowych, chorób układu krążenia itp., a skończywszy np. na katarze;
  • w początkowej fazie leczenia (w chorobach o małym stopniu zaawansowania) lub też w końcowej fazie leczenia (w chorobach o większym stopniu zaawansowania);
  • w rekonwalescencji (po przebytej chorobie, operacji itp.) do regeneracji i ogólnego wzmocnienia organizmu. W tym ostatnim przypadku wahadło umieszczone nad dłonią lub splotem słonecznym zaczyna samoczynnie naświetlać organizm, bez polecenia mentalnego.
WP jest proste w użyciu, skuteczne w działaniu i wywiera dobroczynny wpływ na organizm.
Ze względu na swoje różnorodne zastosowanie, WP emituje promieniowanie, na hasła zaczynające się np. od słów: ''zabezpieczyć ...'','' wyleczyć... ,'' '' wzmocnić...'' itp. Służące do zabezpieczenia lub wyleczenia chorego organizmu czy też wzmocnienia organizmu.

Dane techniczne

Tagi radiestezja

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl