Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
60,00 zł 9,90 zł
egz.
Tarot Marsylski - 78 kart do wróżenia
Tarot Marsylski - 78 kart do wróżenia
39,90 zł 9,90 zł
szt.

Wahadło uniwersalne WU-6.6

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 240,00 zł 240.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAJ

Opis

Wahadło uniwersalne jest to wahadło z baterią magnetyczną wzmacniającą emitowane promieniowanie, opracowane przez znanych radiestetów francuskich: de Belizala i Chaumer'ego.
WU-6.6 - średnica 6 cm, bateria w postaci 6 półkul, masa ok. 75 g.

Wahadło uniwersalne wynalezione przez radiestetów francuskich L. Chaumery i A. de Belizala, wykonane przez polskiego radiestetę Józefa Baja.

Wahadło uniwersalne jest wykonane w formie kuli drewnianej o średnicy 60 mm. z pałąkiem miedzianym, osadzonym końcami na biegunach. Do pałąka uwiązane jest zawieszenie, które posiada trzy węzły do operowania oddzielnie na 2 południkach i równiku. Trzymając za węzeł pierwszy od kuli, operujemy kolorami z południka elektrycznego, za drugi z południka magnetycznego i za trzeci z równika elektromagnetycznego. Kula na swej powierzchni posiada wyryte dwa południki i równik prostopadle do siebie. Na południkach i równiku naniesiona jest skala z oznaczeniem poszczególnych kolorów odpowiadających określonej długości fal elektromagnetycznych. Przesuwanie zawieszenia wzdłuż pałąka i obrót tegoż w koło osi kuli, pozwala umiejscowić zawieszenie w każdym miejscu kuli i wybrać dowolny ''kolor''.
Dwa małe bolce miedziane, wmontowane na skrzyżowaniach południka magnetycznego z równikiem zapobiegają przemieszczaniu się kolorów całej sfery.
Jeden z południków został nazwany ''elektryczny'' , drugi ''magnetyczny''. Południk elektryczny posiada 8 kolorów,magnetyczny 12, natomiast równik elektromagnetyczny zawiera 18 kolorów. Nazwa południka magnetycznego pochodzi stąd, że promieniowanie kolorów na nim umieszczonych, nie można zatrzymać żadnymi izolatorami, takimi jak szkło, drewno, które bez trudu przenika. Natomiast, wszystkie metale magnetyczne służą im jako izolator. Przeciwnie, wibracje zwane elektrycznymi, podlegają izolacji izolatorów elektrycznych.

Zalety wahadła uniwersalnego.

Wahadło to pozwala wykryć promieniowanie w bardzo szerokim zakresie. Eliminuje konieczność posiadania próbek kolorów, odbiera fale elektromagnetyczne w znacznie szerszym zakresie niż wahadło neutralne a ponadto ma tę przewagę, że służy jako odbiornik i nadajnik fal wyselekcjonowanych dzięki akumulatorowi radiestezyjnemu, zamontowanemu w środku kuli. Kolejną zaletą wahadła jest to, że wysyła i przekazuje wybrane promieniowanie, aż do całkowitego nim nasycenia, po czym zatrzymuje się. Stanowi to niezmiernie istotny czynnik przy chromoterapii(leczenie kolorami), gdyż nie pozwala na przedawkowanie. Istotny jest również fakt, że wahadło zaczyna wirować tylko w przypadku potrzeby danego koloru. Siłę ładunku i napromieniowania wyraża ilość obrotów wahadła.

Zastosowanie wahadła.

Wahadło uniwersalne może służyć do różnorodnych prac, przy czym wykazuje bardzo dużą przydatność do prac badawczych, poszukiwawczych, diagnoz medycznych, chromoterapii diagnoz zootechnicznych i innych. Przy całkowitym zbadaniu wszystkich możliwości wahadła można się nim posłużyć w każdej sytuacji. Wahadło to nie jest jednak jeszcze dość dokładnie poznane. W związku z tym zaznaczyć należy, że posiada ono na równiku strefę radioaktywną w skład której wchodzi kolor szary (zieleń ujemna) oraz 6 tajemniczych promieniowań, określonych symbolami '' x,y,z '' i '' a,b,c '' leżących po obu jej stronach.Kolory te są szkodliwe, mało poznane i z tych przyczyn niewskazane jest posługiwanie się nimi. U człowieka chorego na raka , występuje bardzo silne promieniowanie koloru szarego. Odwracając to zagadnienie można na bazie dotychczasowych prób zaryzykować twierdzenie, że ujawnienie wahadłem uniwersalnym koloru szarego wskazuje na wystąpienie raka.
W chromoterapii wahadło pozwala ładować promieniowanie każdym potrzebnym kolorem, lub uzupełniać je, przy czym nie zachodzi możliwość przedawkowania.
Wysoka czułość i selektywność powoduje, że przesunięcie pałąka o około 2 mm zatrzymuje wahadło. Pomiędzy skalami kolorów zasadniczych istnieje cała gama możliwości odbioru i nadawania pośrednich promieniowań.
Wahadło uniwersalne jest unikalne w swym rodzaju i radiesteta posługujący się tym doskonałym przyrządem może napromieniować obiekt czystym kolorem, jakiego potrzebuje.
Wahadło powyższe, mogę z czystym sumieniem zarekomendować wszystkim, którzy chcieliby uprawiać radiestezję.
Wahadło uniwersalne jest wykonane przeze mnie z takim nastawieniem, by służyło ludziom wyłącznie do celów pozytywnych.

Gdyby ktokolwiek chciał go użyć na szkodę innego człowieka, wibracje tego wahadła nie dotrą do adresata, lecz mogą ugodzić nadawcę.

Dane techniczne

Tagi radiestezja

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl