Anioły życia

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Na granicy światów materialnego i duchowego żyją istoty, których zadaniem jest inspiracja, pomoc i ochrona ludzi w ich ziemskiej wędrówce. Jednak nawiązanie z nimi kontaktu i zrozumienie ich wskazówek nie jest łatwym zadaniem.

  • Jak dostroić umysł i ciało do wysokich wibracji istot duchowych?
  • Jak ujrzeć swoich boskich opiekunów i świadomie zaprosić do swego życia?
  • Jak ustrzec się ciemnej strony duchowego świata?
  • Jak nauczyć się współpracy z duchowymi sprzymierzeńcami?

O tym mówi ta książka i uczy tego, czego potrzebuje każdy, choć niewielu potrafi.

Mądra, ciepła książka o naszych duchowych opiekunach, o tym, jak korzystać z ich pomocy i wsparcia w każdej sytuacji życiowej. Uchyla rąbka tajemnicy o świecie subtelnych energii, które w sposób nie dla wszystkich zauważalny odciskają swoje piętno na życiu każdego człowieka. Zawiera medytacje i kontemplacje ułatwiające nawiązanie kontaktu z aniołami.

Niezastąpiona pozycja w biblioteczce każdej osoby pracującej nad własnym rozwojem duchowym i tych wszystkich, którzy chcą żyć mądrzej, szczęśliwiej, bogaciej.

Dane techniczne

Autor Andrzej Piotr Załęski
Data wydania 2004
Numer wydania 2
ISBN 83-917774-4-8
Liczba stron 148
Wymiary 145 x 205 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

15 listopada 2004

O aniołach nigdy nie za wiele, a jeśli poświecona im książka zostaje dodatkowo wsparta osobistymi doświadczeniami autora i jest nacechowana osobistą empatią, już to, samo przez się, wystarcza, by polecić jej lekturę. Andrzej Piotr Załęski skonstruował swoje Anioły życia w taki sposób, by czytelnik mógł w pewien sposób poczuć powiew ich opiekuńczych skrzydeł. To oczywiście jedynie zgrabna metafora, gdyż tak naprawdę o anielskich skrzydłach niczego nie wiemy, pewne natomiast wydaje się, że anielska pomoc dodaje skrzydeł nam - szarym zjadaczom chleba. Te, egzystujące w świecie subtelnych energii istoty raz po raz sygnalizują obecność w naszym życiu, choć nie zawsze jesteśmy tego świadomi i często nie potrafimy docenić ich opieki. Jak zaś z tej pomocy korzystać? Autor formułuje w tej mierze sześć podstawowych zasad: wolności wyboru, wymiany energetycznej, nieśmiertelności, kreacji, moralnego wzrostu i wreszcie miłości. Ich rozwinięcie można znaleźć w książce. Działanie anielskich wibracji można odczuć już po krótkim, wstępnym przygotowaniu - przekonuje Załęski prowadzący na co dzień kursy Energii aniołów i stawiający sobie za cel uświadomienie czytelnikom, że dzięki obcowaniu z dobrymi Istotami funkcjonującymi w wyższych wymiarach nie tylko poszerzamy pole własnej świadomości, lecz, co ważniejsze, stajemy się lepsi i zdolni do nawiązania kontaktu ze światem duchowym, który w znacznym stopniu utraciliśmy w trakcie ewolucji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl