Droga do miłości. Gdy szukasz miłości, wiedz, że to ona cię szuka

  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 26,40 zł 33,00 zł 26.40
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W książce tej Deepak Chopra pisze, jak spełnić pragnienie miłości obecne w sercu każdego człowieka, poprzez sięgnięcie do jej potężnego źródła, kryjącego się w duchowości. Gdy przywrócimy miłości jej duchowy wymiar, możemy przekształcić swoje życie i związki, przepełniając każdy dzień głębią i znaczeniem, atmosferą namiętności i romantyzmu.

Łącząc współczesną rzeczywistość z dawną mądrością Wschodu, autor prowadzi nas przez siedem etapów dochodzenia do pełnej, najwyższej miłości. Przytacza przykłady z własnej praktyki terapeutycznej by pokazać, jak sami stawiamy sobie przeszkody na drodze do szczęścia, a następnie poprzez specjalnie, starannie dobrane ćwiczenia uczy pokonywania tych przeszkód.

Książka ma niezwykle praktyczny charakter, choć przejawia wszystkie cechy pisarstwa, jakie znamy z innych dzieł tego autora: zakorzenienie w mądrości Wschodu, refleksja filozoficzna i naukowe podejście badawcze.

Deepak Chopra, lekarz, twórca nowych teorii z zakresu medycyny ducha i ciała oraz wewnętrznego rozwoju człowieka, jest autorem dziewiętnastu bestsellerów, przetłumaczonych na 35 języków (m.in. wydane w Polsce książki: Siedem duchowych praw sukcesu, Życie bez ograniczeń, Żyć godnie i w dostatku), oraz ponad trzydziestu audiowizualnych programów propagujących zdrowe i szczęśliwe życie. Obecnie jest dyrektorem programu edukacyjnego w ośrodku The Chopra Center for Well Being w Carlsbadzie w Kalifornii.

Autor: Deepak Chopra

Tłumacz: Jerzy Paweł Listwan

Dane techniczne

Autor Deepak Chopra
Tłumacz Jerzy Paweł Listwan
Data wydania 2006, Kwiecień
Numer wydania 1
ISBN 83-87025-56-9
Liczba stron 394
Wymiary 144 x 204 mm
Okładka miękka

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl