Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Przemiany na Ziemi jako wrota do przyszłości
Przemiany na Ziemi jako wrota do przyszłości
52,00 zł 40,00 zł
egz.
Nauka o umyśle
Nauka o umyśle
49,90 zł 19,90 zł
egz.

Kundalini CD

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VICTOR 11

Opis

Podstawą życia i rozwoju człowieka jest energia. W ujęciu mistycznym to określenie oznacza ogromne możliwości dokonywania zmian we własnym życiu. Pod względem fizjologicznym jest to zasób sił witalnych organizmu.

Mamy ogromny potencjał dokonywania zmian we własnym życiu pod względem jakości. Możemy panować nad sobą na planie fizycznym, emocjonalnym i psychicznym. Możemy się zmieniać. Aby móc wprowadzać zmiany potrzebujemy wiedzy o funkcjonowaniu psychiki, fizjonomii i emocjonalności człowieka. Gdy rozumiemy podświadome mechanizmy autokontroli, możemy wprowadzać takie zmiany w życiu, które z pewnością dostarczą oczekiwanych rezultatów.

Kundalini była pojmowana dotąd jako mistyczna, nieuchwytna i bardzo niebezpieczna siła moc , o której poskromieniu mogli marzyć tylko nieliczni. Dopiero OSHO obalił ten mit poprzez udowodnienie , że owa moc jest dostępna dla wszystkich i każdy powinien umieć ją wykorzystywać.

Na niniejszej płycie znajdują się trzy utwory o łącznym czasie ok. 66 minut.
Nagranie 1 i 3 to mocna, energetyzująca muzyka z dźwiękiem podprogowym na poziomie 5 Hz, które synchronizuje półkule mózgowe.
Natomiast nagranie 2 to dudnienie różnicowe również na poziomie 5/7 Hz. Synchronizacja półkul mózgowych na tej częstotliwości ma wiele korzystnych właściwości dla człowieka. Jest to poziom THETA. Jednakże już na poziomie ALPHA (7-14 Hz) możemy dokonywać wiele korzystnych przeprogramowań (przyzwyczajeń) umysłu na upragniony przez nas cel. Idąc głębiej osiągamy stan THETA (4/5 7 Hz) a tutaj możemy dokonywać „cudów", czyli rzeczy, które są niemożliwe do osiągnięcia poza tym stanem. Do naszej dyspozycji staje energia moc, która odpowiednio wykorzystana, może mieć zbawienny wpływ na nasze życie KUNDALINI.

ALFA(7 Hz-14 Hz)

Gdy fale mózgowe obniżą się do poziomu nieznacznie niższego niż 10-14 Hz, większość ludzi zapada w sen. Charakteryzuje on wewnętrzne poziomy aktywności umysłowej, spokój, odpoczynek, inspirację, twórczość, przyśpieszone gojenie, koncentrację, lepsze przyswajanie materiału, pamięć, percepcję pozazmysłową i inne fenomeny. Towarzyszy przede wszystkim medytacji i lekkiemu snu. W tym stanie znajdujemy się zawsze na krótko przed zaśnięciem i zaraz po przebudzeniu, a także czasem w chwilach głębokiego zamyślenia lub skupienia. Mamy wtedy pełny dostęp do obydwu półkul mózgowych, co znacznie wspomaga wizualizację i wyobraźnię.

THETA (4 Hz-7 Hz)

Jest to częstotliwość towarzysząca nam zwykle przez większą część snu. Świadomość może wtedy funkcjonować tylko w jednym wymiarze, który charakteryzuje głębsze poziomy medytacji i koncentracji. Będąc świadomym przy tej częstotliwości fal mózgowych, mamy możliwość kontroli fizycznego bólu, a w niektórych przypadkach nawet krwawienia. Często ludzie w szoku miewają takie "nadprzyrodzone" zdolności, jednak ich nie kontrolują. Powrót sensu istnienia sprawią po czasie częstotliwości Theta (od 4 Hz do 7 Hz) w 45 minutowych codziennych sesjach.

Zawartość:

1. Muzyka Spiralna - w górę - 23:00
2. Dźwięki różnicowe SYNCHRO - 22:00
3. Muzyka Spiralna - w dół - 21:00

Bardzo ważne uwagi

  • nie zaleca się forsowania na siłę. Lepszą metodą jest stopniowe przyzwyczajanie się do tej wspaniałeł wibracji dźwięku. U niektórych osób wystepuje brak akceptacji takiej muzyki. Osoby te powinny odłożyć płytę na jakiś czas, by ponownie spróbować
  • kobiety w ciąży, osoby z problemami sercowymi i w podeszłym wieku, jak również wrażliwych na tego typu dźwieki przestrzega się przed nadmiernym i głośnym odtwarzaniem płyty. Zażywającym leki psychotropowe i chorym psychicznie oraz ludziom o tzw. słabych nerwach odradzamy słuchanie płyty.
  • muzyki nie należy odtwarzać podczas prowadzenia samochodu i w czasie snu.

Dane techniczne

Model płyta CD

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl