Nykthemeron Apoloniusza z Tyany

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 20,00 zł

Cena regularna:

20.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W czasach Jezusa z Nazaretu pojawił się również Apoloniusz z Tyany. Każdy z tych dwóch Wielkich miał do spełnienia swoje zadanie w tym świecie. Podczas gdy Jezus przemawiał do tłumów w przypowieściach, mówiąc o sprawach, które dopiero nadejdą,  Apoloniusz zwracał się głównie do tych, którzy byli już całkowicie dojrzali do wyzwolenia.

W niniejszej książce Jan van Rijckenborgh przybliża nam pewne teksty Apoloniusza z Tyany. Podczas ich lektury uderza współczesnego człowieka fakt, że za tamtych dni umiano ujmować sprawy bardzo zwięźle, w kilku słowach, i tymi kilkoma słowami przekazywano niezwykłą głębię pojęć.
Dzięki jasnym komentarzom autora, prawda i miłość Apoloniusza ukazują się przed naszymi oczyma w pełni swej chwały. Światło to świeci tak jasno, że z niesłabnącą siłą przenika aż do obecnych czasów.

Autor: Jan van Rijckenborgh

Dane techniczne

Autor Jan van Rijckenborgh
Data wydania 2021
Numer wydania 1
ISBN 9788361205463
Liczba stron 112
Wymiary 139 x 219 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Inni klienci kupili również
Światło ze wschodu. Buddyzm, kabała i magia
Światło ze wschodu. Buddyzm, kabała i magia

44,80 zł

Cena regularna:

56,00 zł

Najniższa cena: 56,00 zł
egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl