Sankofa. Nie zmarnuj życia

sankofa_nie_zmarnuj_zycia.webp
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 39,90 zł

Cena regularna: 44,90 zł

39.90
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 44,90 zł
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Sankofa – afrykańskie słowo, które oznacza mitycznego ptaka patrzącego w przeszłość, po to, żeby ją zrozumieć i ruszyć ku przyszłości.

Rodzimy się z możliwościami, które tylko my sami jesteśmy w stanie zrealizować. Nikt inny tego za nas nie zrobi. Z różnych powodów w trakcie naszego życia zakopujemy talenty i zaczynamy żyć poniżej własnych umiejętności. A przecież potrafimy więcej.

Kim jestem i jaki jest sens mojego życia?
Czy wiara i psychologia się ze sobą kłócą?
Gdzie mogę znaleźć zgubione poczucie własnej wartości?
Jak mam uporządkować swoje uczucia: te chciane i te, z którymi żyje mi się trudno?
Czy potrafię tworzyć dobre, budujące relacje i uchronić się przed tymi, które odbierają mi wolność?

Tomasz Gaj OP i Magdalena Pajkowska prowadzą wyjątkową, osobistą rozmowę o dobrym i spełnionym życiu. Pytają, dają odpowiedzi, dzielą się sobą i swoimi doświadczeniami po to, żebyś mógł na nowo odkryć, kim jesteś i jak ważne jest twoje życie.

To spotkanie rozpoczyna inspirującą wędrówkę, która nie pozwoli ci zmarnować życia.

Bestseller – 10000 sprzedanych egzemplarzy

Najlepsza książka psychologiczna (2017)

Najlepsza książka katolicka (2018)

Wyróżnienie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS (2019)

Drugie wydanie, poszerzone o wstęp i uzupełnienia autorów.

O autorach:

Magdalena Pajkowska – dziennikarka, lektorka i tłumaczka języka włoskiego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi autorskie warsztaty Italia vera, bo Włochy to jej pasja. Matka trzech dorosłych synów. Autorka książek, między innymi: „Piękna jesteś przyjaciółko moja… – słowa o kobietach”, „Mój miły jest mój, a ja jestem jego… – dokument o rodzinie”, „Pociągnij mnie za sobą. Pobiegniemy! – przemówienia do młodzieży”, „Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości – teksty o miłosierdziu”, „Na brzegu światła. Listy o wdzięczności”. Lubi podróże, jazdę na rowerze i zapach rzymskiego poranka.

Tomasz Gaj OP – od sierpnia 1995 roku podąża drogą św. Dominika. Przez 20 lat zajmował się formacją: nowicjatu, braci studentów, był promotorem formacji stałej. Skończył psychologię i pracuje jako psychoterapeuta. Jest nauczycielem i superwizorem ISTDP. Organizuje warsztaty i prowadzi wykłady z psychologii i duchowości. Lubi słuchać i obserwować ptaki.

Dane techniczne

Autor Magdalena Pajkowska. Tomasz Gaj OP
Data wydania 2025, Listopad
Numer wydania 2
ISBN 9788327746207
Liczba stron 302
Wymiary 145 x 205 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl