Wprowadzenie w Antropozofię

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Antropozofia, czym ona w istocie jest? Światopoglądem, nauką o prawdziwości ducha, szkołą inicjacyjną? Czy jest ona metodą, umożliwiającą rozpoznanie aktywności ducha w świecie i w człowieku, duchowej istoty zła oraz działania prawa reinkarnacji w ludzkim losie?

Ta książka ukazuje ciekawe spojrzenia na zróżnicowany obszar antropozoficznych poszukiwań i rozmaitych dziedzin aktywności. Pozwala wejrzeć w istotę duchów natury, aniołów, Świętej Trójcy, zła, towarzystwa antropozoficznego, praktyk medytacyjnych i ćwiczeń koncentracji, poszerzonej sztuki Jozefa Beuys’a oraz jego społecznej plastyki, a także ogólnego kryzysu w szkolnictwie i alternatywy, jaką stwarza pedagogika waldorfska.

Książka zawiera antropozoficzne impresje, zróżnicowane poglądy na wielostronne przejawy aktywności antropozofii. Jednocześnie poszczególni rozmówcy opowiadają o swoim życiu, o spotkaniach z antropozofią oraz o własnej pracy. Z indywidualnych punktów widzenia i płaszczyzn doświadczeń tworzą poszczególni autorzy wszechstronny obraz tego, czym antropozofia jest w olbrzymiej różnorodności przejawów i sposobów docierania do ludzi i świata oraz kształtowania kultury i życia społecznego.

Tłumacz: Joanna Nehring

Dane techniczne

Tłumacz Joanna Nehring
Data wydania 2009
Numer wydania 1
ISBN 978-83-904355-8-9
Liczba stron 176
Wymiary 150x210
Okładka miękka

Opinie o produkcie (1)

30 sierpnia 2019

Dla wtajemniczonych. Wysoki poziom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl