25 gramów szczęścia. Historia kolczastego stworzenia, które skruszyło ludzkie serce

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Historia kolczastego stworzenia, które skruszyło ludzkie serce.

Osierocony przez matkę kilkudniowy jeż zostaje przyniesiony do kliniki weterynaryjnej. Waży zaledwie 25 gramów. Głodny i mocno wyziębiony, jest bliski śmierci.

Kiedy weterynarz Massimo Vacchetta zaczyna zajmować się małym pacjentem, rodzi się między nimi specjalna więź. Lekarz poświęca każdą chwilę, by uratować kolczaste stworzenie przed pewną śmiercią. Ciekawska i figlarna samiczka jeża, którą Massimo nazywa Ninną, w końcu odzyskuje siły i stopniowo wywraca życie weterynarza do góry nogami.

Czy przywiązany do zwierzątka weterynarz będzie potrafił wypuścić je na wolność? Nie od początku Massimo zdaje sobie sprawę z tego, że to dopiero początek jego przygody z jeżami.

Walka o życie tego maleńkiego stworzonka przywraca wiarę w moc małych aktów wielkiej dobroci.
(Marcin Dorociński)

„25 gramów szczęścia” to tysiąc ton miłości! Miłości przeniesionej na karty książki męską ręką. Nie pamiętam już, kiedy płakałam, czytając. Tu płakałam ze wzruszenia prawie od pierwszej do ostatniej strony. Dziękuję, panie Massimo, kolego po fachu. Teraz czuję, że nie jestem sama.
(Dorota Sumińska)

Patronaty:

Ośrodek Rehabilitacji Jeży w Kłodzku – „Jerzy dla Jeży”, Fundacja Przytul Jeża, Jeżurkowo Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt, Karmimy Psiaki i Leśne Pogotowie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dane techniczne

Autor Massimo Vacchetta, Antonella Tomaselli
Tłumacz Marta Koral
Data wydania 2019, Sierpień
Numer wydania 1
ISBN 9788395351105
Liczba stron 208
Wymiary 130 x 200 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl