Dwie Drogi (wisiorek złoto 14kt)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 315,00 zł 1315.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Gorejące serce na skrzyżowaniu dróg.

W miarę rozwoju duchowego stajemy się wrażliwsi, odbieramy i odczuwamy więcej bodźców (wydaje się, że doznajemy w tej mierze dużego przyspieszenia). Nie wszystkie jednak doznania i doświadczenia na drodze naszego rozwoju są miłe. Często doskwiera nam dyskomfort rozchodzenia się dróg jakimi podążamy: tej w świecie materii – z tą w sferze ducha. Niektórzy trwają zawieszeni na ezoterycznej chmurce, myśląc iż ciążenie nieziemskie ich nie dotyczy. Jednak wcześniej czy później spadają z deszczem na ziemię. Skoro urodziliśmy się tu i teraz, naszym zadaniem jest połączenie w życiu obu elementów – duchowego i materialnego, a więc drogi rozwoju ducha ze sprawnym poruszaniem się w świecie materii. Do tego potrzeba mądrości – zarówno mądrości SERCA (DUCH, SFERA EZOTERYCZNA), jak i mądrości INTELEKTU (SFERA MATERII). To jak YIN-YANG czy dwa bieguny magnesu, a więc elementy nierozerwalnie ze sobą powiązane.

Niekiedy możemy poczuć się niczym na skrzyżowaniu ruchliwych arterii, nie wiedząc dokąd dalej podążać. Wówczas pomocą może okazać się wisiorek DWIE DROGI stworzony przez Wima Roskama przy współudziale Elizy, która przybrała indiańskie imię Biały Bawół.

Talizman Dwie Drogi oferuje ludziom radość i harmonię oraz uzdrowienie ze zranień duszy. Jego przesłanie, to pokój i harmonia między wszystkimi stworzeniami na tej Ziemi. Stanowi także przekaz miłości, abyśmy kochali sami siebie i wszystkie inne istoty. Nie można bowiem kochać innych, nie kochając siebie.

Znak Dwie Drogi pojawił się w naszej rzeczywistości stosunkowo niedawno, nie mamy więc wielu relacji na jego temat. Jednak noszące go osoby odczuwają działanie na różnych poziomach. Pojawia się np. potrzeba przebaczenia, poszerza się świadomość innych wymiarów istnienia. Niektórzy odnoszą wrażenie, jakby ich dusza rozwijała się niczym pąk kwiatu. Wszystko to wskazuje, iż talizman rzeczywiście działa na niezwykle subtelnym poziomie.

Dwie drogi przecinają się w Kielichu Graala, przypominają krzyż maltański. W centrum świeci czerwony kamień – symbolizujący serce gorejące uniwersalną miłością.

Historia powstania wisiorka jest długa i ciekawa. Zainspirowała ją, podobnie jak w przypadku Akaiji, ukochana Wima – Linda, z tamtej strony naszego świata. Ona też doprowadziła Roskama do spotkania z Elizą Biały Bawół, o której artysta mówi: – "To bratnia dusza mojej Lindy".

Dane techniczne

Model średnica 2,5 cm złoto 14kt

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl