Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
- Acerola (100 tabletek)
- Tajemnica nieśmiertelności
- Api Immunal z kurkumą, ekstraktem z kocanki włoskiej i witaminą C (60 kapsułek)
- Prawie wszystko o ziołach i ziołolecznictwie
- Dlaczego jesteśmy na Ziemi?
- Czy chrześcijanin może być buddystą?
- Narum Mumio Acidofilne 250 mg (30 kapsułek)
- Krem z kwasem hialuronowym
- Związek ducha i materii. Naukowe dowody na istnienie rzeczywistości równoległych
- Nieznany Świat 05/2026 (425)
Ekologia i radiestezja a zdrowie człowieka
Cena regularna:
19,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Aleksander Pietrowicz Dubrow – biofizyk, doktor nauk biologicznych, pracownik naukowy Instytutu Naukowo-Badawczego Tradycyjnych Metod Leczenia Ministerstwa Zdrowia i Przemysłu Medycznego w Rosji. Jest członkiem i konsultantem wielu rosyjskich i międzynarodowych akademii, stowarzyszeń i fundacji.
Opublikował ponad 200 artykułów naukowych i 13 książek. W Polsce w 1989 r. wydano książkę, którą napisał razem z Wieniamirem Puszkinem, Parapsychologia i współczesne przyrodoznawstwo.
Działalność publicystyczna i naukowa dr. Aleksandra Dubrowa, w tym również niniejsza książka, mają jeden wspólny cel: abyśmy nie tylko zdali sobie sprawę z różnego rodzaju szkodliwych oddziaływań występujących w naszym środowisku, ale też potrafili im zaradzić.
Przekład: Otylia Sakowska
Autor: Aleksander P. Dubrow
Dane techniczne
| Autor | Aleksander P. Dubrow |
| Data wydania | 1998 |
| ISBN | 83-86757-46-9 |
| Liczba stron | 146 |
| Wymiary | 145 x 200 mm |
| Okładka | miękka |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.