Rozmowy ze śmiercią

  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 37,50 zł 41,30 zł 37.50
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Co jakiś czas usłyszeć można relacje - zazwyczaj osób pracujących w hospicjach, ale również lekarzy, pielęgniarek i księży - że umierającemu krótko przed jego śmiercią ukazuje się czarna postać. Postać, która w naszym kręgu kulturowym znana jest jako Kuma Śmierć, kostucha czy kosiarz.
Coś takiego przeżył na przykład Franz G. z Berchtesgaden, u którego pewnej nocy, przed wyprawą wspinaczkową, pojawiła się przy łóżku czarna postać, mówiąc, że "czas już dojrzał". Następnego dnia jego przyjaciel i on spadli ze skały, przy czym przyjaciel stracił życie, a on, ciężko ranny, przeżył.
Co sobie Państwo myślicie, słysząc takie historie? Czy to wyobraźnia, halucynacje albo doświadczenia w stanie upojenia, a może po prostu obrazy z podświadomości?
Podobnie, ze zdrowym rozsądkiem, podchodziłby do takich opowieści Jan van Helsing, gdyby sam nie spotkał się z ową postacią - na dwa tygodnie przed ciężkim wypadkiem samochodowym.
Zafascynowany pojawieniem się tej istoty, będąc pod wrażeniem jej wyglądu, a przede wszystkim niesamowicie zaciekawiony, Jan van Helsing przez dwa lata próbował nawiązać z nią bezpośredni kontakt, co udało mu się w końcu w grudniu 2004 roku.

W pasjonującym i niespotykanym na świecie wywiadzie omawiane były między innymi następujące kwestie:
  • Kim jest ta istota?
  • Czy przychodzi po dusze?
  • Czy jest nieśmiertelna?
  • Czy powinniśmy bać się śmierci?
  • Czy istnieje diabeł i piekło?
  • Kiedy nadejdzie Antychryst?.... i wiele innych.

Autor: Jan van Helsing

Dane techniczne

Autor Jan van Helsing
Data wydania 2007, Kwiecień
Numer wydania 1
ISBN 978-83-60429-22-8
Liczba stron 248
Wymiary 155 x 212 mm
Okładka twarda

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl