Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Podróże szlakiem wielkich tajemnic
Podróże szlakiem wielkich tajemnic
48,10 zł 32,00 zł
egz.

Wahadło IZIS makro

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 110,00 zł 110.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAJ

Opis

IZIS-Makro promieniujące wahadło i odpromiennik w jednym.

Swoim kształtem wahadło symbolizuje krzyż życia i nawiązuje do formy nadanej mu przez starożytnych Egipcjan. Dzięki nadanemu kształtowi, optymalnych proporcji, baterii utworzonej z czterech, równoległych względem siebie płytek – wahadło Izis cechuje bardzo wysoka czułość i selektywność radiestezyjna.

Przeprowadzone badania z wykorzystaniem fotografii kirlianowskiej wykazały niezwykle symetryczną i pełną aurę wahadła. Natomiast badania wykonane metodami radiestezyjnymi wykazały jego emisję własną, odpowiadającą pełnemu zakresowi promieniowania równika wahadła uniwersalnego, zawierającego również emisję koloru białego – co dodatkowo pozwala go zaliczyć go tzw. „bezpiecznych”. Falą nośną Izisa jest kolor biały. Jest to wielką zaletą wahadła.
Wahadło Izis samoczynnie oczyszcza się – nie wymaga więc każdorazowego odpromieniowywania, co bardzo ułatwia pracę.

Ze względu na unikalne właściwości ma ono szeroki zakres wykorzystania. Powinno być podstawowym i niezbędnym wyposażeniem każdego, nie tylko zaawansowanego radiestety.
Aby zwiększyć oddziaływanie wahadła - Józef Baj w swojej pracowni, skonstruował również powiększoną jego wersję – zwaną „Izis – Makro”. Współcześnie znakomite wahadła tego typu wytwarzane są w warszawskiej pracowni „Baj”. Zyskały one uznanie nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Mogą one służyć zarówno do celów leczniczych jak i do diagnostyki, do sprawdzania żywności, ziół oraz pracy poszukiwawczej na planach.

Wahadło to można stosować nie tylko do naświetlania wibracjami koloru białego, ale również jako odpromiennik. Silne promieniowanie w kolorze białym tłumi emisje geopatyczne i wzmacnia biopole człowieka, dzięki czemu zwiększa się jego odporność na szkodliwe energie takie jak: żyły wodne, uskoki i złoża geologiczne i promieniowanie siatki szwajcarskiej. Można je stosować w celu kompensacji szkodliwych wibracji, kładąc wahadło na strefie zadrażnień w pobliżu miejsca spania lub biurka. „Izis-Makro" jest wahadłem typu mentalnego. Jego działanie uruchamiamy poprzez nadanie lekkiego ruchu (aby pokonać moment bezwładności) i wydanie polecenia „emituj potrzebne promieniowanie”. „Izis -Makro" jest znakomity do celów terapeutycznych. Naświetla się nim chore miejsca. Coraz więcej osób zajmujących się leczeniem wykorzystuje je w swojej praktyce.
Eksperymenty wykazały, iż tego rodzaju wahadło można stosować do bioenergetyzacji wody. Jeżeli wahadło skierujemy czubkiem do butelki z wodą i poddamy kilkugodzinnemu oddziaływaniu, wówczas polepszą się znacząco właściwości bioenergetyczne wody.
Wahadło " Izis - Makro " może być również umieszczone pod fotelem kierowcy ,co ma na celu wzmocnienie jego biopola, skrócenie czasu reakcji kierowcy i polepszenie jego zdolności psychofizycznych. W ten sposób tworzy się rodzaj bariery ochraniającej przed nieszczęśliwymi wypadkami. Kompensowane jest również oddziaływanie mijanych przez pojazd niebezpiecznych stref zadrażnień.
Okazuje się więc, że wahadło „Izis-Makro" według pomysłu Józefa Baja zyskało zupełnie nowe zastosowanie. W ten oto sposób wiedza dawnych Egipcjan wspomaga człowieka XXI wieku.

Sposób użycia.
Przed użyciem należy wahadło odpromieniować uderzając lekko o jakiś przedmiot. Następnie trzymając za sznurek (na długości swojego promienia), umieszczamy je nad chorym organem, nad splotem słonecznym lub nad wewnętrzną stroną dłoni (receptorami).
Wydajemy polecenie mentalne: „Nadaj tyle wibracji leczniczych ile jest potrzeba dla mnie do poprawienia stanu zdrowia.”
Czas pracy dyktuje samo wahadło. Całkowite zatrzymanie oznacza koniec pracy.
Wahadłem oddziałujemy na siebie lub inną osobę w zależności od indywidualnych potrzeb (od jednego do trzech razy dziennie).
Ważne jest, że przesyłając wibracje nie istnieje ryzyko przedawkowania preparatu.
(Opr. Pracownia „Baj”)

Uwaga.
Stosowanie wahadła nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskiej i klasycznych metod leczenia!
Stanowi ono zawsze jedynie działanie pomocnicze, uzupełniające, profilaktyczne oraz wzmacniające skuteczność terapii medycznej.

Dane techniczne

Tagi radiestezja

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl