Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Eukalipekt - Eliksir z eukaliptusa (240ml)
Eukalipekt - Eliksir z eukaliptusa (240ml)
75,00 zł 15,00 zł
szt.

Wahadło KARNAK Białych Energii makro

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 110,00 zł 110.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BAJ

Opis

Wahadło znakomicie nadaje się do wielu prac badawczych, poszukiwawczych, diagnozowania, równoważenia energii w organizmie, teleradiestezji oraz przekazów telepatycznych. Długość: 165 mm, waga: ok. 40 g, materiał: drewno bukowe.

Karnak-Makro jest oryginalną konstrukcją Józefa Baja opartą na wahadle „Karnak", odkrytym w 1930 r. w jednym z sarkofagów w Dolinie Królów w Egipcie przez francuskiego radiestetę Antoine'a Bovisa. Należy ono do tzw. wahadeł promieniujących, czyli takich, które poprzez kształt wysyłają promieniowanie. Do tej pory w „Karnakach" falą nośną była tzw. zieleń ujemna, promieniowanie uważane za szkodliwe w dużych dawkach i łatwe do przedawkowania. Wahadło „Karnak" wymagało bardzo rozważnego stosowania i przechowywania. Polecano je dla osób z dużym doświadczeniem, które dobrze znały wymogi radiestezyjnego BHP.
Znany i ceniony, zarówno w kraju jak i zagranicą, konstruktor wahadeł Józef Baj opracował nową, bezpieczną wersję Karnaka, która została nazwana Karnakiem Białych Energii (KBE). Dzięki odpowiednim zabiegom emituje on falę nośną odpowiadającą kolorowi białemu, co do tej pory nie występowało w tego typu wahadłach. Energie koloru białego nie tylko działają wzmacniająco na biopole człowieka, ale również pobudzają je do obrony przed chorobą. W wersji „Karnak-Makro" energia ta jest znacznie wzmocniona.

Wahadło charakteryzujące się znakomitym rodzajem „więzi" z człowiekiem Reaguje ono bowiem na polecenia mentalne wydane przez radiestetę. Operator posługujący się tym wahadłem może więc, poprzez odpowiednią koncentrację myślową, sterować nim zarówno w zakresie wysyłanych wibracji jak i ich mocy.
Karnak Białych Energii Makro nadaje się do prac diagnostycznych, pomiarowych i terapeutycznych. Posiada ono znakomitą czułość. Do otworu wewnątrz wahadła można włożyć „świadka radiestezyjnego", którym może być próbka poszukiwanej substancji czy jakiś przedmiot należący do danej osoby. Dodatkową zaletą wahadła jest to, iż nie impregnuje się ono w czasie pracy i w związku z tym nie wymaga odpromieniowania.
Karnak Białych Energii ze względu na wszechstronne możliwości jest wielofunkcyjnym narzędziem radiestezyjnym.
Wahadło skonstruowane przez Józefa Baja, wykonane w pracowni „Baj” cechuje wysoka precyzja działania i staranne wykonanie.

Wahadło stosuje się do:
  • badań różnego rodzaju promieniowania,
  • diagnozowania stanów zdrowia, badając poszczególne organy, partie ciała, czakramy jak też kanały akupunktury,
  • wysyłania określonych wibracji przywracającym równowagę energetyczną w organizmie,
  • przekazów telepatycznych.
Sposób użycia.
Wydajemy polecenie mentalne: „Nadaj tyle wibracji leczniczych ile jest potrzeba dla mnie do poprawienia stanu zdrowia.”
Czas pracy dyktuje samo wahadło. Całkowite zatrzymanie się oznacza koniec pracy.
Wahadłem oddziałujemy na siebie lub inną osobę w zależności od indywidualnych potrzeb (od jednego do trzech razy dziennie).

Uwaga.
Stosowanie wahadła nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskiej i klasycznych metod leczenia!
Stanowi ono zawsze jedynie działanie pomocnicze, uzupełniające, profilaktyczne oraz wzmacniające skuteczność terapii medycznej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl