Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Eukalipekt - Eliksir z eukaliptusa (240ml)
Eukalipekt - Eliksir z eukaliptusa (240ml)
75,00 zł 15,00 zł
szt.

Wahadło KARNAK Białych Energii supermakro

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 147,00 zł 147.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAJ

Opis

Wahadło posiada znacznie większą moc oddziaływania w porównaniu z KARNAKIEM Białych Energii makro. Długość: 250 mm, waga: ok. 50 g, materiał: drewno bukowe.

Karnak Białych Energii Super Makro jest oryginalną konstrukcją Józefa Baja opartą na wahadle „Karnak", odkrytym w 1930 r. w jednym z sarkofagów w Dolinie Królów w Egipcie przez francuskiego radiestetę Antoine'a Bovisa.
Jest ono znacznie większe niż powstałe w pracowni „Baj” wahała Karnak i Karnak Makro. Należy ono do tzw. wahadeł promieniujących, czyli takich, które poprzez kształt wysyłają promieniowanie. W Karnakach Białych Energii Super Makro falą nośną jest kolor biały. Energia „koloru białego” nie tylko działa wzmacniająco na biopole człowieka, ale również pobudza je do obrony przed chorobą. W wersji Karnak Białych Energii Super Makro energia ta jest znacznie wzmocniona.
Wahadło charakteryzujące się znakomitym rodzajem „więzi" z człowiekiem. Reaguje ono bowiem na polecenia mentalne wydane przez radiestetę. Operator posługujący się tym wahadłem może więc, poprzez odpowiednią koncentrację myślową, sterować nim zarówno w zakresie wysyłanych wibracji jak i ich mocy. Karnak Białych Energii Super Makro nadaje się do prac diagnostycznych, pomiarowych i terapeutycznych. Posiada ono znakomitą czułość. Do otworu wewnątrz wahadła można włożyć „świadka radiestezyjnego", którym może być próbka poszukiwanej substancji czy jakiś przedmiot należący do danej osoby. Dodatkową zaletą wahadła jest to, iż nie impregnuje się ono w czasie pracy i w związku z tym nie wymaga odpromieniowania.

Karnak Białych Energii Super Makro ze względu na wszechstronne możliwości jest wielofunkcyjnym narzędziem radiestezyjnym. Mimo swojej wagi wahadło lekko chodzi w ręce, a przy tym jest bardzo czułe na różnego rodzaju promieniowania.
Wahadło skonstruowane przez Józefa Baja, wykonane w pracowni „Baj” cechuje wysoka precyzja działania i staranne wykonanie.

Wahadło stosuje się do:
  • badań różnego rodzaju promieniowania,
  • diagnozowania stanów zdrowia, badając poszczególne organy, partie ciała, czakramy jak też kanały akupunktury,
  • wysyłania określonych wibracji przywracającym równowagę energetyczną w organizmie,
  • przekazów telepatycznych.
Sposób użycia.
Wydajemy polecenie mentalne: „Nadaj tyle wibracji leczniczych ile jest potrzeba dla mnie do poprawienia stanu zdrowia.”
Czas pracy dyktuje samo wahadło. Całkowite zatrzymanie się oznacza koniec pracy.
Wahadłem oddziałujemy na siebie lub inną osobę w zależności od indywidualnych potrzeb (od jednego do trzech razy dziennie).

Uwaga.
Stosowanie wahadła nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskiej i klasycznych metod leczenia!
Stanowi ono zawsze jedynie działanie pomocnicze, uzupełniające, profilaktyczne oraz wzmacniające skuteczność terapii medycznej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl