Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Eukalipekt - Eliksir z eukaliptusa (240ml)
Eukalipekt - Eliksir z eukaliptusa (240ml)
75,00 zł 15,00 zł
szt.

Wahadło Mermeta

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 89,00 zł 89.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAJ

Opis

Znakomite wahadło z dużą komorą na ''świadka''. Służy do prac poszukiwawczych zarówno w terenie jak i na planach i mapach. Wykonane jest z mosiądzu. Waga ok. 25g.

Prawie przed stu laty szwajcarski zakonnik Abbe Mermet wynalazł wahadło posiadające wydrążoną wewnątrz komorę zamykaną gwintowanym korkiem. Do jej wnętrza można wkładać tzw. świadka radiestezyjnego, którym może być kawałek materiału, próbka minerału czy metalu, fragment ubrania, pukiel włosów a nawet woda bądź jakiś substancja płynna. Ten typ sprzętu radiestezyjnego nazwano wahadłem „Mermeta”. Świadek radiestezyjny wkładany do wahadła winien stanowić fragment poszukiwanego obiektu lub być naimpregnowany jego energią. Stosowanie wahadła „Mermeta” znacznie ułatwia poszukiwania zarówno bezpośrednie jak i teleradiestezyjne, do których używa się zazwyczaj map i planów.

Wahadło „Mermeta” posiada dziś kilka wersji. Według wielu radiestetów krajowych i zagranicznych jedną z najlepszych jest wersja opracowana przez Józefa Baja. Wahadło powstające w pracowni Józefa Baja i Barbary Leśniewskiej charakteryzuje się niezwykle aerodynamicznym kształtem i ponadprzeciętną czułością. Znakomicie spełnia swoją rolę w różnego rodzaju pracach poszukiwawczych ze świadkiem radiestezyjnym. Nadaje się do diagnozowania bezpośredniego jak i do teleradiestezji.
Dekiel wahadła odkręca się w celu umieszczenia w jego wnętrzu odpowiedniej próbki. Przy poszukiwaniach bezpośrednich nadajemy wahadłu z włożonym do jego wnętrza świadkiem ruch oscylacyjny. Wahadło trzymamy w prawej dłoni a lewą skierowujemy jak antenę na badane cele wokół nas. Zadajemy pytanie, gdzie znajduje się poszukiwana substancja? Gdy lewa dłoń będzie skierowana w odpowiednim kierunku, wahadło przejdzie od ruchów oscylacyjnych do okrężnych zgodnych z uchem wskazówek zegara. Gdy jeszcze raz zapytamy o kierunek, wahadło zacznie oscylować wskazując go. Wówczas podążamy we wskazanym kierunku. Kiedy dojdziemy do miejsca, gdzie znajduje się poszukiwana substancja, wahadło ponownie zasygnalizuje to ruchami okrężnymi. Można oczywiście przyjąć inną niż proponowana konwencję mentalną. Najważniejsze, aby w pełni wykorzystać możliwości wahadła „Mermeta”.

Wewnątrz wahadła „Mermeta” możemy umieszczać również różne substancje i badać jaki mają one wpływ na organizm. Zadajemy wówczas pytanie, czy dana substancja jest korzystna dla danej osoby. Ruchy wahadła prawoskrętne będą potwierdzeniem a lewoskrętne zaprzeczeniem.

Wahadła „Mermeta” używamy także do teleradiestezji, czyli poszukiwań i badań na odległość przy pomocy map i planów. Po włożeniu do wnętrza świadka radiestezyjnego związanego z poszukiwanym obiektem, umieszczamy wahadło nad mapą bądź planem. Po przyjęciu odpowiedniej konwencji mentalnej, wahadło przejdzie do ruchów okrężnych, gdy znajdzie się nad odpowiednim miejscem nad mapą.

Zaawansowani radiesteci stosują wiele własnych technik poszukiwań radiestezyjnych z wykorzystaniem wahadła „Mermeta”. Zwiększa ono bowiem znacznie możliwości badawcze. Szczególnie dotyczy to unikalnego wahadła „Mermeta” opracowanego w pracowni Józefa Baja i Barbary Leśniewskiej.

Dane techniczne

Tagi radiestezja

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl