Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Przemiany na Ziemi jako wrota do przyszłości
Przemiany na Ziemi jako wrota do przyszłości
52,00 zł 40,00 zł
egz.
Nauka o umyśle
Nauka o umyśle
49,90 zł 19,90 zł
egz.

Wahadło MiM wzmocnione

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 44,00 zł 44.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAJ

Opis

Wahadło M i M zawiera zestaw mikro i makroelementów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Są w nim zawarte między innymi wszystkie tak zwane „pierwiastki życia", których rola i znaczenie dla organizmu zostały dokładnie zbadane i opisane przez światową naukę. Do pierwiastków tych należą m.in.: wapń, fosfor, chrom, cyna, cynk, fluor, jod, kobalt, krzem, magnez, miedź, molibden, nikiel, selen, wanad i żelazo.
Wahadło M i M zawiera również tak ważne składniki mineralne jak: potas, siarka i sód. Pierwiastki, których rola dla organizmu nie została jeszcze w pełni zbadana: aluminium, bar, bizmut, lit, srebro i tytan. Skład ten wzbogacony jest dodatkowo niektórymi węglowodanami.

Wahadło stosuje się w :
  • w profilaktyce ogólnej
  • w procesie leczenia
  • w rekonwalescencji
Profilaktyczne zastosowanie wahadła polega na możliwości jego użycia do okresowego uzupełniania brakujących pierwiastków w organizmie, zabezpieczaniu organizmu przed infekcjami (ze względu na bakteriobójcze właściwości emitowanego przez wahadło promieniowania) oraz chorobami.( np. przed arteriosklerozą).
Lecznicze zastosowanie wahadła jest praktycznie nieograniczone, gdyż może ono być stosowane w procesie leczenia różnorodnych chorób począwszy od bólu głowy, migreny zapalenia nerwów, w różnego rodzaju niedowładach, astmie, chorobach reumatycznych, anginie, chorobach układu pokarmowego, dróg moczowych, czy też w leczeniu ran i złamań. Wahadło może być również użyte do wzmocnienia słuchu, likwidacji zakrzepów i zapobiegania krwotokom.
Bardzo cenną zaletą wahadła jest możliwość jego stosowania w procesie leczenia chorób nowotworowych.

W okresie rekonwalescencji wahadło może być użyte do ogólnego wzmocnienia organizmu, a ponadto do zmniejszenia bólu czy też regulacji ciśnienia tętniczego krwi.
Dzięki odpowiedniemu kształtowi (wahadło Mermeta) i zastosowaniu dużego wzmocnienia emitowanego promieniowania, działanie wahadła M i M jest bardzo skuteczne.
Wahadło M i M ze względu na swoje różnorodne zastosowanie, emituje promieniowanie na hasła zaczynające się np. od słów „uzupełnić", „wyleczyć", „wzmocnić" itp. w zależności od wykonywanych czynności.

Wahadło skonstruowane przez Józefa Baja, wykonane w pracowni „Baj”.

Sposób użycia.
Przed użyciem należy wahadło odpromieniować uderzając lekko o jakiś przedmiot. Następnie trzymając za sznurek (na długości swojego promienia), umieszczamy je nad chorym organem, nad splotem słonecznym lub nad wewnętrzną stroną dłoni (receptorami).
Wydajemy polecenie mentalne: „Nadaj tyle wibracji leczniczych ile jest potrzeba dla mnie do poprawienia stanu zdrowia.”
Czas pracy dyktuje samo wahadło. Całkowite zatrzymanie oznacza koniec pracy.
Wahadłem oddziałujemy na siebie lub inną osobę w zależności od indywidualnych potrzeb (od jednego do trzech razy dziennie).
Ważne jest, że przesyłając wibracje nie istnieje ryzyko przedawkowania preparatu.
(Opr. Pracownia „Baj”)

Uwaga.
Stosowanie wahadła nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskiej i klasycznych metod leczenia!
Stanowi ono zawsze jedynie działanie pomocnicze, uzupełniające, profilaktyczne oraz wzmacniające skuteczność terapii medycznej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl