Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Eukalipekt - Eliksir z eukaliptusa (240ml)
Eukalipekt - Eliksir z eukaliptusa (240ml)
75,00 zł 15,00 zł
szt.

Wahadło WML

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 76,00 zł 76.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: BAJ

Opis

Wahadło WML przeznaczone jest do masażu limfatycznego. Wahadło to zostało bardzo starannie opracowane na bazie odpowiednich fal kształtu i rytmu geometrycznego. Kształt tego wahadła sprawia, że jest w nim skupiona i przetwarzana ogromna porcja energii (dodatkowo wzmocniona akumulatorem radiestezyjnym). Wahadło WML pozwala na usprawnienie układów krążenia płynów ustrojowych (w szczególności limfy) w organizmie. Może być stosowane zarówno w terapii jak i w profilaktyce.

Wahadło do W.M.L. zostało bardzo starannie opracowane na bazie odpowiedniej długości fal kształtu i rytmu geometrycznego. Kształt tego wahadła sprawia, że jest w nim skupiana i przetwarzana ogromna porcja energii (dodatkowo wzmocniona akumulatorem radiestezyjnym), odpowiadająca fizycznemu prawu powstawania tzw. ''fal szokowych''.
Wieloletnie badania teoretyczne i praktyczne tego zjawiska zaowocowały opracowaniem specjalistycznego wahadła, pozwalającego na usprawnienie układów krążenia płynów ustrojowych (w szczególności limfy) w organizmie.
Sprawnie działający układ limfatyczny pełni bardzo ważną rolę w procesie obrony przed poważny-mi skutkami schorzeń spowodowanych zastojem limfy (chłonki) w:
  • zespole naczyń chłonnych włosowatych
  • odprowadzających naczyniach chłonnych zbiorczych
  • obrębie wielkich pni limfatycznych
  • węzłach chłonnych.
Stosowanie wahadła do W.M.L. zarówno terapeutycznie, jak i w szeroko pojętej profilaktyce pomaga w likwidacji obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Pozwala na znaczne usprawnienie przepływu limfy po przebytych chorobach zakaźnych, wirusowych i nowotworowych, przyczyniając się znacznie do skrócenia czasu rekonwalescencji, a co za tym idzie -- szybszego powrotu do pełni zdrowia. Jak ważną rolę spełnia sprawny układ limfatyczny ilustrują wyniki badań, jakie na początku XX stulecia opublikował amerykański lekarz dr Harrison - doprowadził on do ponownego wzrostu tkanki nerwowej przez odświeżanie limfy.

W 1912 r. dr Alexis Carrel otrzymał Nagrodę Nobla za wyhodowanie żywych komórek. W jego doświadczeniu komórki serca kurczęcia mogły żyć, jeżeli tylko limfa była stale odnawiana. Dr Car-rel wykazał, że limfa, a raczej jej sprawny przepływ warunkuje stan zdrowotny organizmu. Komórki organizmu przez odnawianie limfy mogą żyć bardzo długo, a zastoje powodują degenerację i śmierć komórek. Z powyższego wynika jasno że regularne stosowanie wahadła W.M.L. pozwoli uniknąć zaburzeń:
  • gospodarki wodnej w mięśniach
  • zmian skóry (spowodowanych zastojem limfy)
  • częstych stanów zapalnych zatok
  • zaburzeń w wydzielaniu błon śluzowych itp.
WAHADŁO W.M.L. PEŁNI WAŻNĄ ROLĘ ZARÓWNO W TERAPII, JAK l PROFILAKTYCE

Wytwórca J. Baj z Warszawy prowadził badania w zakresie zastosowania oryginalnego kształtu do przekazywania wibracji substancji leczniczych na drodze jonowej bezpośrednio do komórek organizmu. Odpowiednie próby nad szerszym wykorzystaniem zjawiska tzw. ''fal szokowych'' są prowadzone w Centrum Radiestezji i Psychotroniki w Zabrzu, od lat współpracującego z nestorem polskiej radiestezji - inż. Józefem Baj, co zaowocowało już kilkoma unikalnymi rozwiązaniami w tej dziedzinie.

Dane techniczne

Tagi radiestezja

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl