Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
60,00 zł 9,90 zł
egz.
Tarot Marsylski - 78 kart do wróżenia
Tarot Marsylski - 78 kart do wróżenia
39,90 zł 9,90 zł
szt.

Wahadło uproszczone uniwersalne UWU

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 110,00 zł 110.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAJ

Opis

Wahadło UWU w kształcie kuli wykonane jest z drewna i zawieszone na sznurku, na którym zaznaczono za pomocą koralików kolory radiestezyjne. Koraliki zamocowane są na stałe, bez możliwości przesuwania. Wewnątrz kuli, podobnie jak w wahadle uniwersalnym, umieszczona jest specjalna wkładka (tzw. akumulator radiestezyjny), pełniąca rolę wzmacniacza pracy wahadła.

Uproszczone wahadło uniwersalne (UWU) jest konstrukcją Józefa Baja umożliwiającą emisję wibracji odpowiadających poszczególnym kolorom oraz zastępującą wahadło uniwersalne w jego podstawowych funkcjach. Wahadło to składa się z drewnianej kuli, w której umieszczono akumulator radiestezyjny.
Na sznurku wahadła oznaczone podstawowe kolory radiestezyjne : szary ( zieleń ujemna), czarny, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, indygo, fioletowy i biały.
Chwytając za odpowiedni koralik, możemy zarówno mierzyć występowanie wibracji w danym kolorze jak i je wysyłać. Kolory zaznaczone są na sznurku odpowiednimi koralikami.
Miejsce między kolorem czarnym a czerwonym znajduje się miejsce do diagnozowania bądź wysyłania wibracji w zakresie podczerwieni natomiast pomiędzy fioletem a białym w zakresie odpowiadającym ultrafioletowi. Aby zbadać kolor emitowanych przez jakiś organ wibracji albo określić jakich wibracji brakuje organizmowi, umieszczamy wahadło nad ręką lub inną częścią ciała badanego. Chwytamy palcami za poszczególne koraliki poczynając od dołu, nadajemy wahadłu ruch oscylujący i zadajemy pytanie np.: Czy badany obiekt emituje wibracje odpowiadające temu. kolorowi ? albo: Czy badanemu organizmowi potrzebne są wibracji odpowiadające temu. kolorowi ? Przy odpowiedzi ''tak'' - wahadło przejdzie do ruchów okrężnych zgodnych ze wskazówkami zegara.

Dla zbadania poziomu energii poszczególnych kolorów w organizmie pytamy: jaki jest stan nasycenia wibracjami danego koloru? Przyjmujemy wówczas następującą konwencję:
  • jeśli wibracji odpowiadających danemu kolorowi jest w sam raz, to wahadło będzie nadal oscylować
  • przy niedoborze kolorów wahadło zacznie krążyć w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara
  • przy nadmiarze energii w badanym kolorze wahadło przejdzie od oscylacji do krążeń zgodnych z ruchem wskazówek zegara.
Wahadłem UWU możemy sprawdzać nie tylko ogólną zawartość energii kolorów w organizmie, ale też wibracje szczególnych organów jak również czakramów.

UWU Józefa Baja może pracować zarówno jako odbiornik wibracji z otoczenia, jak również jako ich nadajnik. Aby uruchomić emisję energii odpowiadającej danemu kolorowi chwytamy wahadło za koralik w odpowiednim kolorze i wydajemy polecenie mentalne : Emituj wibracje w tym kolorze ! Obracaj się dopóki organizm nie zostanie naładowany w wystarczającym stopniu ! Obracające się wahadło trzymamy nad dłonią, głową lub splotem słonecznym danej osoby. Możemy też je umieścić nad chorym organem bądź partią ciała.

Wahadło UWU Józefa Baja jest łatwe w użyciu. Spełnia ono podstawowe funkcje wahadła uniwersalnego. Jest przy tym tańsze i bezpieczniejsze w użyciu. Energia wysyłana przez nie jest dużo słabsza niż w przypadku wahadła uniwersalnego. Możemy jednak uzyskać ten sam efekt terapeutyczny działając po prostu dłużej. Uproszczone wahadło uniwersalne nadaje się szczególnie dla osób nie mających szczególnie dużego doświadczenia radiestezyjnego a chcących stosować diagnostykę i chromoterapię radiestezyjną.

Dane techniczne

Tagi radiestezja

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl