Zhong Yuan QIGONG. Pierwszy poziom: Relaks

zhong_yuan_qigong.jpg
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 109,00 zł

Cena regularna: 119,00 zł

109.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 119,00 zł
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Qigong to starożytna chińska sztuka samoregulacji, poprawy własnego zdrowia i komunikacji z otaczającym światem oraz całym wszechświatem. ZYQ swoim rodowodem sięga siedmiu tysięcy lat, zawiera mądrość i wiedzę Mistrzów Qigongu z wielu pokoleń. Metody ZYQ pozwalają człowiekowi poprawić swoje zdrowie, osiągnąć długowieczność i podnieść jakość życia. To jest pierwsza książka o ZYQ z serii „Wejdź do swojego wewnętrznego Świata”. Czytanie tej książki i praktykowanie zamieszczonych tu ćwiczeń pomoże Ci w uświadomieniu sobie tego, że formy życia istniejące we wszechświecie tworzą całość i równocześnie wszechświat jest żywym organizmem, którego częścią jesteśmy. ZYQ jest gałęzią nauki dzięki której można się dowiedzieć jak rozwinąć możliwości swojego ciała, energii i ducha. Ta wiedza prowadzi do rozwoju indywidualnych jak i ewolucyjnych cech rasy ludzkiej.

ZYQ jest wolny od jakiejkolwiek religii, ideologii czy polityki. Ćwiczenia są odpowiednie dla ludzi w każdym wieku. Praktykowanie tego systemu pomaga ludziom stać się odpornymi na stres, osiągnąć wewnętrzny balans i prawdziwe szczęście. Książka ta jest przeznaczona dla każdego czytelnika jak również dla tych którzy już praktykują qigong.

Arcymistrz Xu Mingtang, profesor Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC), założyciel i dyrektor medycznego instytutu naukowo — badawczego „Kundawell” w Pekinie, Chiny i w Seattle, USA, konsultant wykonawczy Światowej Federacji Medycyny Chińskiej, wiceprezes World Academic Society of Medical Qigong, prezes międzynarodowej fundacji „Mingtang”, w 1987 roku absolwent Pekińskiego Uniwersytetu w specjalizacji inżynier oprogramowania. Odbył praktyki w Amerykańskim Centrum Współczesnych Technologii Komputerowych (American Center of Modern Computer Technologies), pracował w laboratorium oprogramowania w Chińskiej Akademii Nauk i pracował jako starszy specjalista w Instytucie Badawczym Zdolności Specjalnych (Special Abilities Research Institute) w Pekinie.

Xu pochodzi z rodziny sławnych chirurgów z chińskiej prowincji Hunan. Od najmłodszych lat, Xu uczył się Wushu od swojego pradziadka i Wu Yi — chińska forma szamanizmu, od swojej babci. W czasach szkolnych zaczął się uczyć duchowych metod leczenia i praktyki od swojego pierwszego nauczyciela, 80-letniej szamanki. To był początek nauki ZYQ. Po wstąpieniu do nieba pierwszej nauczycielki, został przedstawiony innym nauczycielom (którzy byli jej braćmi) aby kontynuować praktykę ZYQ. Dodatkowo oprócz technicznych studiów, Xu studiował tradycyjną medycynę chińską. Podczas
trzeciego roku na uniwersytecie pracował w szpitalu jako diagnosta. Od 1998 roku, Xu przeprowadza coroczne międzynarodowe zjazdy, konferencje i rekolekcje ZYQ w Shaolin. Obecnie prowadzi seminaria ZYQ i demonstracje metod leczenia na całym świecie.

Dr. Tamara Martynova, członek zarządu Ukraińskiego Stowarzyszenia ZYQ i Kijowskiego Centrum ZYQ, współautorka więcej niż dziesięciu książek ZYQ, filmów i programów edukacyjnych. W 1969 roku, po studiach na Politechnika Kijowska pracowała do 1998 roku w E.O. Paton Institute of Electric Welding Ukraińskiej Akademii Nauk. Dr. Martynova uczestniczyła w kursach parapsychologii odbywających się w Instytucie Psychologii na Ukraińskiej Akademii Nauk w latach osiemdziesiątych. Dodatkowo była w zarządzie A. Popov Scientific-Technical Society of Radio Technology, Electronics, and
Communications Specialists, gdzie prowadziła zajęcia z poszerzania świadomości. W 1991 spotkała Mistrza Xu Mingtang-a, który zapoznał ją z ZYQ. Będąc pod głębokim wrażeniam logiki Qigongu, została pierwszym organizatorem i tłumaczem seminariów Xu na Ukrainie i w Rosji. W 1995 Dr. Martynova założyła Kijowskie Stowarzyszenie Qigongu i przewodniczyła mu do 2003 roku. Zaczynając od 1993 uczyła ZYQ na całym świecie i od 1998 do dzisiaj jest regularnym uczestnikiem w corocznych międzynarodowych warsztatach i seminariach ZYQ odbywających się w Shaolinie, Chiny.

Dane techniczne

Autor Xu Mingtang, Tamara Martynowa
Tłumacz Kamila Zakrzewska, AnnaRegina Yeromina
Data wydania 2023
Numer wydania 1
ISBN 9788396989543
Liczba stron 342
Wymiary 165 x 240 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Inni klienci kupili również
Biblia a reinkarnacja. Albo listy do Teofila
Biblia a reinkarnacja. Albo listy do Teofila

33,00 zł

Cena regularna:

49,00 zł

Najniższa cena: 49,00 zł
egz.
RAMTHA Przebudzenie na niezwykłość
RAMTHA Przebudzenie na niezwykłość

29,90 zł

Cena regularna:

34,90 zł

Najniższa cena: 34,90 zł
egz.
RAMTHA Kim jesteśmy naprawdę?
RAMTHA Kim jesteśmy naprawdę?

34,90 zł

egz.
RAMTHA Eliksir zwany miłoscią
RAMTHA Eliksir zwany miłoscią

33,90 zł

Cena regularna:

39,90 zł

Najniższa cena: 39,90 zł
egz.
RAMTHA Biała Księga
RAMTHA Biała Księga

42,40 zł

Cena regularna:

49,90 zł

Najniższa cena: 49,90 zł
egz.
RAMTHA Mózg. Architekt rzeczywistości i bogatego życia
RAMTHA Mózg. Architekt rzeczywistości i bogatego życia

33,90 zł

Cena regularna:

39,90 zł

Najniższa cena: 39,90 zł
egz.
RAMTHA Kreowanie rzeczywistości. Przewodnik dla początkujących. Wprowadzenie do nauk Ramthy
RAMTHA Kreowanie rzeczywistości. Przewodnik dla początkujących. Wprowadzenie do nauk Ramthy

31,90 zł

Cena regularna:

39,90 zł

Najniższa cena: 39,90 zł
egz.
Obrona psychiczna dla początkujących
Obrona psychiczna dla początkujących

33,60 zł

Cena regularna:

44,90 zł

Najniższa cena: 44,90 zł
egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl